Вся Украина 100% Вам предварительно одобрена КАРТА с кредитными лимитом до 200 000 грн.!
Круглосуточно 24/7Отправьте заявку онлайн прямо сейчас за 30 секунд бесплатно!
 
Фамилия* :
Имя* :
Отчество*:
Цель  кредита *:
Трудоустройство*:
Возраст*:
Телефон*: +38
Идентификационный код*            :
Город*:
Сумма кредита :

* обязательные поля

Подайте заявку прямо сейчас и получите деньги
за 20 минут! До конца акции осталось:


Получили кредит _ставьте лайк!

РЕКОМЕНДУЕМ ЗАПОЛНИТЬ МАКСИМУМ ЗАЯВОК, ТАК ВЫ УВЕЛИЧИТЕ ШАНС ПОЛУЧЕНИЯ ДО 100% Вы можете получить КРЕДИТ НА КАРТУ в нескольких сервисах одновременно!

Вам предварительно одобрен кредит до 5000 грн
Заполните пожалуйста анкету прямо сейчас за 30 секунд бесплатно! Круглосуточно 24/7 ​​​​​​​

Вы можете получить деньги двумя способами на выбор: 1-Кредит на Вашу карту не выходя из дома (скан-копии паспорта и подтверждения карты НЕ требуется)
или 2-кредит наличными в ближайшем отделении.
Введите Имя* :
Фамилия*     :
Отчество*     :
Введите моб.*:

* обязательные поля
...

Подайте заявку прямо сейчас и получите деньги
за 20 минут! До конца акции осталось:


Получили кредит-ставьте лайк!!
Калькулятор депозитов онлайн - узнайте ваш ежемесячный доход прямо сейчас БЕСПЛАТНО
Сумма вклада:
Валюта вклада:
Срок вклада:
Досрочное снятие:


E-mail отправителя *:

Главная » 2018 » Январь » 12 » Словник трейдера. Основні терміни криптовалюта Коли вперше заходиш на біржу, то можна не відразу зрозуміти, що означають ці численні терміни
19:43
Словник трейдера. Основні терміни криптовалюта Коли вперше заходиш на біржу, то можна не відразу зрозуміти, що означають ці численні терміни

Словник трейдера. Основні терміни криптовалюта
Коли вперше заходиш на біржу, то можна не відразу зрозуміти, що означають ці численні терміни. Новачок дуже швидко може загубитися в незрозумілих словах або, ще гірше, допустити непрощенну помилку. Щоб цього не сталося, варто уважно прочитати всі терміни, які можуть зустрітися на вашому шляху. Cryptocoins.group зібрали список термінів. Значення термінів максимально спростили, щоб будь-який початківець трейдер зміг без особливих проблем розібратися у всьому. Тепер аналітичні матеріали стане набагато простіше читати і розуміти. Шлях до спілкування з іншими трейдерами відкритий для вас.

Ask - ціна, при якій продавець погоджується продати валюту.

Bid - ціна, при якій покупець погоджується купити валюту.

Last - остання ціна продажу активу.

Limit buy (лімітний ордер buy) - заява на придбання заявленої покупці за вказаною вартістю або нижче. Трейдер може скористатися можливістю, якщо вважає, що ціна знизиться до деякого рівня, а через деякий проміжок часу знову відбудеться підйом.

Limit sell (лімітний ордер sell) - заява на придбання заявленої покупці за вказаною вартістю або вище. Трейдер може скористатися можливістю, якщо вважає, що ціна підвищиться до деякого рівня, а через деякий проміжок часу знову відбудеться зниження.

Арбітраж - валюта переміщається з ринку на інший ринок, щоб можна було отримати деяку прибуток через різницю в ставках, грошових курсах або вартості товару \ послуг.

Баланс - стан рахунку гравця. Баланс не враховує всі операції, які здійснюються на поточний момент. Коли операції будуть завершені, то стан рахунку зміниться. При отриманні прибутку, баланс стане вище. Якщо трапляться витрати, то баланс стане менше.

Біржа криптовалюта - сайт, де відвідувачі можуть поміняти один вид крипт на іншу криптовалюта. Крім цього, тут можна здійснювати обмін крипт на фіатние гроші.

Брокер - людина, яка є посередником між продавцем і покупцем. Він виходить певну винагороду, яке виражається в комісійних.

Бики - так називають гравців, які купують товар за низькою вартістю, а через деякий час продають його, коли він стане дорожче. Дані гравці грають лише на підвищення цін.

Бичача свічка - стрибок курсу вгору. При цьому існує два види забарвлення - чорний і червоний варіант.

Ванга - цим словом активно користуються хом'яки, яким не пощастило, і вони програли. Таким чином, вони намагаються себе втішити або вгадати майбутній курс цін.

Відро - термін означає ордер на покупку, який виставлений істотно менше, ніж поточна ціна. Орієнтир йде на великий злив в ту мить, коли гравець не буде у свого ПК. Відро потрібно поставити таким чином, щоб під час сильного падіння цін у відрі виявилося саме стільки, скільки і було потрібно перед тим, як ціни злетять вгору.

Волатильність - статистичні дані, що показують зміни цін за певний період часу. Якщо коливання відбуваються у великому діапазоні, то це називають високою волатильністю. Якщо діапазон коливання зовсім маленький, то це називається низькою волатильністю. Це один з найважливіших інструментів, здатних істотно знизити ризики використання біржі.

Дзига - свічки, що відкидають тіні однієї довжини. Це означає, що на ринку зараз коштує невизначеність.

Голова і плечі - відомий технічний аналіз, яким користується велика кількість трейдерів. Фігура дещо нагадує людини, завдяки лініям плечей, шиї і голови, в обрисах яких вгадується чоловічок.

Графік обсягу торгівлі - статистичні дані, що показують всю криптовалюта, яка була придбана \ віддана в конкретний часовий відрізок.

Дамп - спеціальна продаж товару у великих кількостях. Робиться з метою штучного зниження курсу в короткостроковій перспективі.

Дилер - працівник сайту, який проводить обробки запитів трейдерів. Саме він виконує розпорядження відвідувачів, які стосуються будь-яких торгових операцій.

Дно - найменша точка, куди може впасти курс на невеликий термін. Після цього невеликого відрізка, ціна знову почне підвищуватися. У будь-якому випадку, зниження більше не станеться.

Довга верхня тінь свічки - покупці підвищили ціни до максимальної межі.

Довга нижня тінь свічки - продавці опустили ціни до мінімальної межі.

Закуп - оптова закупівля на біржі, яка виробляється на більшу частину грошей, наявних на балансі трейдера.

Закриття позицій - є два види: довга і коротка позиція. Перший варіант має на увазі продаж активу. Другий варіант передбачає придбання активу.

Гойдалки - невеликі скачки курсу, які відбуваються в певному невеликому діапазоні. Такі стрибки, як правило, ні на що не впливають.

Кіт - так називають людину, яка вже не один рік є трейдером. Це досвідчений і обізнана людина.

Коефіцієнт Кальмара - статистичні дані, що дають можливість зрозуміти ставлення можливості отримати прибуток з можливістю втрат прибутку. Обчислення потрібно проводити за період в три роки або більше.

Коефіцієнт Шарпа - показує наскільки були ефективні всі інвестиції, що проводяться трейдером. Обчислюється відношення усередненої премії за ризик і відхилення портфеля. Статистичні дані дозволяють визначити дохід за місяць або за будь-який необхідний період часу.

Крипта - коротке позначення будь-криптовалюта.

Лонг (довга позиція) - придбання активів, щоб вкласти гроші на довгостроковій основі. Дуже часто в лонг подаються люди, які придбали крипти на ціновому піку, але в подальшому не змогли в потрібний момент її продати.

Ллють - досвідчені гравці і новачки, які продають всі свої активи за один раз по будь-якій ціні

Майнінг - отримання крипти при використанні обчислювальних потужностей комп'ютера.

Маніхолд - певний відрізок часу, коли трейдер не може вивести або ввести кошти на біржовий ринок.

Ведмеді - люди, які грають на зниження цін. Вони спеціально збивають ціну до можливого мінімуму.

Ведмежа свічка - стрибок курсу вниз. При цьому існує два види забарвлення - білий і зелений варіант.

Ордер - замовлення, який стоїть на придбання або продаж конкретного кількості товару на біржі. Ордером можна назвати будь-який наказ, що виходить від гравця брокеру. Наказ може стосуватися не тільки придбання або продажу товару, то і скасування або зміни вже існуючого наказу. Можна виділити три типи ордера: ринковий, відкладений і пасивний. Перший варіант означає, що заявка виставляється на термінове придбання або продаж валюти за будь-якою ціною, яка є на ринку. Другий варіант означає, що заявка має певний параметри, встановлені трейдером. Заявка відкривається в тому випадку, коли ринок досягає саме тієї ціни, яка була встановлена ​​в параметрах. Третій варіант означає, що трейдер виставляє замовлення на придбання або продаж валюту за поточною ціною або вище, а не за поточним ринковим курсом.

Памп - велика закупівля крипти, яка спеціально виробляється для штучного підвищення курсу до максимального проміжку.

Пік - найбільша ціна в конкретний період часу. Після того, як пік проходить, то ціна починає поступово знижуватися.

Пузир - особлива ситуація на біржі, коли попит на валюту неймовірно високий. В цьому випадку, ціна істотно стає більше. Це викликає великий попит на дану валюту.

Свічка - статистичні дані, що показують загальний обсяг усіх укладених угод на певній біржі за конкретний відрізок часу.

Злив - особлива подія, коли більшість гравців, починають різко продавати крипти. Це призводить, як правило, до моментального стрибка курсу валют. У даній ситуації курс може зробити стрибок вниз на 10-12%.

Сопля - серйозне зниження курсу, що відбувається всього лише за 5-15 хвилин.

Спред - різниця між найкращою ціною на продаж і придбання крипти, які біржа пропонує на даному відрізку часу. Спред може бути двох типів: фіксований і плаваючий. Перший варіант мається на увазі, що значення не змінюється, навіть при серйозних змінах у фінансовому світі. В цьому випадку можна точно знати, що вартість угод залишиться на стабільному рівні, без різких змін. Другий варіант передбачає, що значення залежить від кон'юнктури ринку. Воно може змінюватися, особливо в моменти великої волатильності.

Стакан - сумарна кількість ордерів на придбання і віддачу крипти або будь-якого іншого товару біржі.

Стінка - дуже великий ордер на придбання або продаж, який може зупинити підвищення або зниження поточного курсу.

Стрижка - особлива подія на біржі, коли досвідчені гравці навмисно призводить ринок до падіння або підвищення курсу крипти, щоб можна було заробити на недосвідчених гравців.

Тіло свічки - показує різницю між цінами відкриття і закриття в конкретний період часу.

Тінь свічки - показує всі мінімуми і максимуми, які зареєстровані на даний момент.

Трейдер - людина, яка здійснює операції на біржі.

Трейдинг - робота трейдера, що включає ретельний аналіз ситуації на фінансовому ринку та здійснення операцій на біржі.

Тренд - напрям, в якому рухаються ціни на даний момент. Якщо будь-який наступний максимум тренда виявиться більше, ніж попередній, то тренд називається висхідним (бичачим). Якщо будь-який наступний мінімум тренда виявиться менше, то тренд називається низхідним (ведмежим). Крім цього, існує бічний тренд (флет).

Управління капіталом - спеціальний інструмент, що дозволяє краще управляти своїми інвестиціями. Інструмент включає сукупність прийомів і заходів, які спрямовані на мінімізацію можливих збитків з метою збільшення фінансів.

Управління ризиками - спеціальний інструмент на біржі, що дозволяє обмежити фінансові втрати трейдера.

Рівень підтримки - певна лінія, де ціна зупиняється. Це відбувається з ціною, що рухається в нижньому напрямку. Коли вона потрапляє на цю лінію, то починає поступово зростати. На даній лінії розташувалося безумовно кількість покупців, здатних при необхідності припинити спад ціни.

Рівень опору - певна лінія, де ціна зупиняється. Це відбувається з ціною, що рухається у верхньому напрямку. Коли вона потрапляє на цю лінію, то починає поступово знижуватися. На даній лінії розташувалося безумовно кількість покупців, здатних при необхідності припинити підвищення ціни.

Фіат - валюта, що є реальною. Сюди входять рублі, долари, євро, гривні та інша валюта, яка підкріплена державними зобов'язаннями.

Форк - зміна вихідного коду проекту (правил), при якому блок в блокчейне залишається справжнім.

Фундаментальний аналіз - прогноз руху цін на біржі. Прогноз здійснюється за допомогою аналізу світових новин і всіляких заходів. В аналізі беруть участь різні чутки і очікування.

Ф'ючерс (ф'ючерсний контракт) - спеціальний інструмент, який використовується на біржі. Цей інструмент дозволяє в найкоротші терміни придбати або продати будь-який актив. При укладанні подібного роду угоди обидві сторони домовляються лише про рівень ціни. Що стосується інших характеристики активу, то вони вже прописані в даному контракті. Можна виділити два типи ф'ючерс: поставні і розрахункові. Перший варіант безпосередньо стосується акцій, товарів і сировини. Другий варіант стосується індексів. У подібних контрактах між сторонами проводяться лише валютні розрахунки в сумі різниці між ціною відкриття позицій і її закриття. Даний інструмент використовується, щоб не було жодного ризику, при якому ціна може змінитися випадково або навмисно.

Хардфорк - розгалуження в блокчейне. Як правило, це трапляється, коли не оновленої вузли не можуть перевіряти блоки, згенеровані оновленими вузлами, які дотримуються нових правил.

Хом'яки - новачки, які тільки починають свою активність на біржі. Дуже часто цей тип гравців схильний частою паніці, яка може відбуватися масово. Вони постійно зливають або купують крипти в невідповідний час.

Шорти (коротка позиція) - ризик-гра на гойдалках, що проходить на малих дистанціях. Проміжок становить всього лише кілька хвилин.

Японська свічка - статистичні дані, що показують рух ціни в конкретний проміжок часу. Подібні дані дозволяють дізнатися всю важливу інформацію і визначити, в якому настрої перебуває ринок на даний момент.

http://kko.pp.ua/ сподівається, що список термінів допоміг зрозуміти вам значення тих чи інших слів, які ви не знали раніше. Розуміючи значення слів, ви зможете уникнути серйозних помилок на біржах. Наостанок хотілося б поділитися ще одним терміном, який змусить вас посміхнутися.

Погладити кота - вираз, яке вимовляють гравці. Чи означає, що трейдери сподіватися на допомогу вищих сил. Погладити кота - означає, що гравці вірять, що курс піде на підвищення або на пониження, в залежності від бажання гладити.

Бажаємо вам успіхів на біржі. Знання термінів може врятувати в деяких важливих ситуаціях. Знаючи слова, ви без праці прочитаєте важливі матеріали, які допоможуть розібратися у всьому. Тепер ви зможете спокійно спілкуватися з досвідченими трейдерами, дізнаючись від них тонкощі і нюанси гри на біржі.

Читайте огляди експертів, дивіться новини, заглядайте в аналітичні матеріали і спілкуйтеся з трейдерами. Ви швидко вникнете в усі тонкощі. Лексика трейдера набагато простіше, ніж це може здатися на перший погляд.

Просмотров: 58 | Добавил: blouse | Рейтинг: 0.0/0
HashFlare
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
ТАКЖЕ РЕКОМЕНДУЕМ ЗАПОЛНИТЬ МАКСИМУМ ЗАЯВОК, ТАК ВЫ УВЕЛИЧИТЕ ШАНС ПОЛУЧЕНИЯ ДО 100% Вы можете получить КРЕДИТ НА КАРТУ в нескольких сервисах одновременно!
Поискоблачный майнинг hashflare

Статистика

Кредитный сервис Moneyveo Moneyveo является популярным сервисом, специализирующимся на выдаче микрозаймов. Его основное отличие от других МФО - работа только в онлайн режиме

Дата загрузки: 2015-03-05

кредит на карту" >
Кредит на карту
Узнайте, дадут ли Вам кредит?
Круглосуточно 24/7Вся Украина 100%!Отправьте заявку онлайн прямо сейчас за 30 секунд бесплатно!

Киевская Кредитная Организация | Онлайн кредит на карту до 50 000 грн. kko.pp.ua копия Онлайн кредит - это просто Онлайн кредит — услуга, которой пользуются все чаще и чаще. Это не удивительно, ведь удобство получения денег с помощью онлайн

Oнлайн кредит на карту без отказа украина Круглосуточно
-->Copyright MyCorp © 2018 |