Вся Украина 100% Вам предварительно одобрена КАРТА с кредитными лимитом до 200 000 грн.!
Круглосуточно 24/7Отправьте заявку онлайн прямо сейчас за 30 секунд бесплатно!
 
Фамилия* :
Имя* :
Отчество*:
Цель  кредита *:
Трудоустройство*:
Возраст*:
Телефон*: +38
Идентификационный код*            :
Город*:
Сумма кредита :

* обязательные поля

Подайте заявку прямо сейчас и получите деньги
за 20 минут! До конца акции осталось:


Получили кредит _ставьте лайк!

РЕКОМЕНДУЕМ ЗАПОЛНИТЬ МАКСИМУМ ЗАЯВОК, ТАК ВЫ УВЕЛИЧИТЕ ШАНС ПОЛУЧЕНИЯ ДО 100% Вы можете получить КРЕДИТ НА КАРТУ в нескольких сервисах одновременно!

Вам предварительно одобрен кредит до 5000 грн
Заполните пожалуйста анкету прямо сейчас за 30 секунд бесплатно! Круглосуточно 24/7 ​​​​​​​

Вы можете получить деньги двумя способами на выбор: 1-Кредит на Вашу карту не выходя из дома (скан-копии паспорта и подтверждения карты НЕ требуется)
или 2-кредит наличными в ближайшем отделении.
Введите Имя* :
Фамилия*     :
Отчество*     :
Введите моб.*:

* обязательные поля
...

Подайте заявку прямо сейчас и получите деньги
за 20 минут! До конца акции осталось:


Получили кредит-ставьте лайк!!
Калькулятор депозитов онлайн - узнайте ваш ежемесячный доход прямо сейчас БЕСПЛАТНО
Сумма вклада:
Валюта вклада:
Срок вклада:
Досрочное снятие:


E-mail отправителя *:

Главная » 2017 » Январь » 28 » Ссloun.ua інструкція як отримати Акції ,знижки, промо-коди та відгуки клієнтів
20:02
Ссloun.ua інструкція як отримати Акції ,знижки, промо-коди та відгуки клієнтів

Що з себе представляючи компаніям Ссloun.ua

Ми бачимо відразу калькулятор де можна вибрати суму кредиту щонайменше 400 грн. максимум 10 тисяч причому 10 тисяч це судячи з усього 6 кредитом термін кредиту мінімальна 5 днів максимально 30 днів. На перший кредит знижка 100 відсотків ,я буду брати на позику термін 30 днів і на мінімальну суму ,сума становить 400 гривень відсотки 0% тобто 400 гривень
повертаємо 406 грн. і 33 копійки і спробуй взяти цей кредит подивимося що з цього вийде )

ccloan

Вводимо адресу електронної пошти і номер мобільного телефону натискаємо продовжити реєстрація,
далі серія номер паспорта, дата видачі паспорта це друга сторінка ким виданий паспорт російською ,ідентифікаційний номер ,коли будете брати кредит не забудьте щоб під рукою був паспорт , ідентифікаційний код та мобільний телефон . І так у поле сімейний стан я вибрав одружений , вводми дата народження інші особу затриманого не било.
ccloan_poluchit_kredit

Далі будь ласка зверніть увагу вказаний банківський рахунок має належати саме вам створена посвідчення особи власника рахунку повинні повністю збігаються з даними, зазначеними на першому кроці оформлення позики якщо ви вкажете номер рахунку іншої людини банк не зможе взяти ось все що або не отримаєте грошей. У полі галочки скажу що згоден але на новини підписуватися не хочу ) йдемо далі.

ccloan
Система пропустила нас на такий крок, значить помилок не було. Основний дохід в місяць, джерела додаткового доходу (постійна робота, здача в оренду нерухомості, сезонна робота, дохід від сільського господарства).
Поле роботодавець, обов'язково, вказуємо компанію, потім додатковий дохід в місяць. Вказуємо вид діяльності зі списку. Наступне поле – поточні витрати в місяць, за винятком кредитів.
Вибираємо займану посаду (спеціаліст, працівник, начальник), чи є непогашені кредити (немає).
Поле «телефон робочого місця», нехай буде телефон керівника. Якщо ви плануєте взяти кредит, будьте готові до того, що вам доведеться заповнювати телефони, яких немає під рукою. Тобто, доведеться брати мобільний і вигадувати.
Далі, стаж на останньому місці роботи, освіта – повна вища. Вказати контакт для додаткової зв'язку – вказую товариш/колега. Залишу телефон одного. Тепер ім'я та прізвище. Продовжуємо.
ccloan
Крок п'ять. Область реєстрації – місто Київ, населений пункт, вибрав Київ, воно підказало. Тепер вулиця – пробуємо знайти. Вулицю вибрав, але реакції ніякої. Ще раз. З другого разу вдалося. Вказуємо вулицю, будинок, квартиру, період проживання з поточного адресою.
ccloan
Далі, мій фактична адреса збігається з адресою реєстрації? Ні, далі. Область – місто Київ, населений пункт – місто Київ, вибрав вулицю, будинок, квартиру. Домашній номер – у мене його немає, пишу нулі.
Звідки ви дізналися про наш сервіс? Реклама в інтернеті, ТВ... Нехай буде інтернет. Створити. Це був п'ятий крок, фінальний.
ccloan.ua
Бачимо вікно «дозволити використання камери». Доведеться дозволити. Робимо фото з паспортом у руках, натискаємо далі.
ccloan.ua
Якщо у вас немає камери, вам доведеться завантажувати це фото з чогось іншого – або на робочому столі, або на телефоні, воно повинно бути, щоб ви могли його завантажити.
ccloan.ua
Пройдіть верифікацію банківської картки, на яку хочете робити позику. Вводимо номер картки, термін дії, секретний код на зворотному боці CVV, натискаємо підтвердити.
Картинка
Чекаємо нове СМС. СМС прийшла, вводимо пароль, який прийшов. Натискаємо підтвердити.
ccloan.ua
Введіть заблоковану суму – 0,37 грн. Підтвердити.
ccloan.ua
ccloan.ua
Нова заявка – стандартний пакет від 400 до 2000 грн. Комісія – 13,32. Читаємо договір. Це стандартний договір, у нього не вписуються дані, які я вніс на попередніх кроках, можна почитати і вивчити, які є підводні камені. Якщо б я не планував найближчим часом повернути кредит, я б уважно прочитав, особливо умови продовження. Тому що з деякими кредитними організаціями можна очікувати чого завгодно.
Поки мені прийшла смс-ка: «ви проводите авторизационную операцію на суму 0,37 грн.». я підтверджую, що ознайомлений, приймаю правила угоди. Далі, підтверджую, що в даний час не покликаний по мобілізації і не проходжу військову службу. Створити заявку.
ccloan.ua
Мені прийшла смс-код від CCLoan і знову його вводимо. Створюю заявку.


Пані та панове, давайте подивимося і підведемо підсумки і всі етапи для отримання кредиту.

Я заповнив багато особистих даних.
Зробив фото з паспортом.
Провів верифікацію своєї картки.
Залишив номер друга.
Написав, де я зареєстрований, де я працюю.
Залишив номер начальника.

Заповнив все, але в кінці пишеться «ваша заявка прийнята, оператори зв'яжуться».
Після заповнення форми я побачив «ваша заявка прийнята, оператори зв'яжуться», це було ввечері напередодні. Сьогодні вранці мені подзвонили, представилися, що це компанії CCLoan. Почали ставити питання про мою особистості, де я працюю, скільки заробляю, на які потреби потрібен кредит і чи є непогашені позики. Питання були з підковиркою, у оператора було кілька цілей:

Визначити особу по імені та прізвища.
Чи є я адекватним і платоспроможним.

ccloan.ua
Кредит мені схвалили :) , я отримав його на карту, протягом півгодини після всіх питань. Якщо ви вирішили брати кредит у компанії CCLoan будьте готові до того, що зателефонують вам, вашій близькій людині, роботодавцю і до того, що після того, як ви все заповніть, ви все ще не знаєте, що буде далі.
Сподіваюся, споживчий тест був вам корисний. Якщо оцінювати компанію за 10-ти бальною шкалою, я б поставив 9-10. Незручний інтерфейс, а в іншому кредит був схвалений!

Просмотров: 642 | Добавил: blouse | Рейтинг: 0.0/0
HashFlare
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
ТАКЖЕ РЕКОМЕНДУЕМ ЗАПОЛНИТЬ МАКСИМУМ ЗАЯВОК, ТАК ВЫ УВЕЛИЧИТЕ ШАНС ПОЛУЧЕНИЯ ДО 100% Вы можете получить КРЕДИТ НА КАРТУ в нескольких сервисах одновременно!
Поискоблачный майнинг hashflare

Статистика

Кредитный сервис Moneyveo Moneyveo является популярным сервисом, специализирующимся на выдаче микрозаймов. Его основное отличие от других МФО - работа только в онлайн режиме

Дата загрузки: 2015-03-05

кредит на карту" >
Кредит на карту
Узнайте, дадут ли Вам кредит?
Круглосуточно 24/7Вся Украина 100%!Отправьте заявку онлайн прямо сейчас за 30 секунд бесплатно!

Киевская Кредитная Организация | Онлайн кредит на карту до 50 000 грн. kko.pp.ua копия Онлайн кредит - это просто Онлайн кредит — услуга, которой пользуются все чаще и чаще. Это не удивительно, ведь удобство получения денег с помощью онлайн

Oнлайн кредит на карту без отказа украина Круглосуточно
-->Copyright MyCorp © 2018 |