Вся Украина 100% Вам предварительно одобрена КАРТА с кредитными лимитом до 200 000 грн.!
Круглосуточно 24/7Отправьте заявку онлайн прямо сейчас за 30 секунд бесплатно!
 
Фамилия* :
Имя* :
Отчество*:
Цель  кредита *:
Трудоустройство*:
Возраст*:
Телефон*: +38
Идентификационный код*            :
Город*:
Сумма кредита :

* обязательные поля

Подайте заявку прямо сейчас и получите деньги
за 20 минут! До конца акции осталось:


Получили кредит _ставьте лайк!

РЕКОМЕНДУЕМ ЗАПОЛНИТЬ МАКСИМУМ ЗАЯВОК, ТАК ВЫ УВЕЛИЧИТЕ ШАНС ПОЛУЧЕНИЯ ДО 100% Вы можете получить КРЕДИТ НА КАРТУ в нескольких сервисах одновременно!

Вам предварительно одобрен кредит до 5000 грн
Заполните пожалуйста анкету прямо сейчас за 30 секунд бесплатно! Круглосуточно 24/7 ​​​​​​​

Вы можете получить деньги двумя способами на выбор: 1-Кредит на Вашу карту не выходя из дома (скан-копии паспорта и подтверждения карты НЕ требуется)
или 2-кредит наличными в ближайшем отделении.
Введите Имя* :
Фамилия*     :
Отчество*     :
Введите моб.*:

* обязательные поля
...

Подайте заявку прямо сейчас и получите деньги
за 20 минут! До конца акции осталось:


Получили кредит-ставьте лайк!!
Калькулятор депозитов онлайн - узнайте ваш ежемесячный доход прямо сейчас БЕСПЛАТНО
Сумма вклада:
Валюта вклада:
Срок вклада:
Досрочное снятие:


E-mail отправителя *:

Главная » 2014 » Июль » 12 » Стоит ли хранить деньги в банке в 2014 году в украине
11:59
Стоит ли хранить деньги в банке в 2014 году в украине
Для багатьох російських громадян може бути вигідною можливість відкриття у рідному банку депозитного рахунку не тільки звичних всім доларах або євро, але і в більш екзотичних грошових одиницях. На жаль не кожен банк може надати своїм клієнтам подібну послугу, оскільки попит на неї відносно невисокий.

Вигоди і переваги

Основних причин для відкриття рахунку в екзотичній валюті всього дві. Перша, і найочевидніша - це часті виїзди за кордон. Справа в тому, що не в кожній країні є можливість обміняти російські рублі на місцеву валюту, а на обміні рублів на євро або долари і подальшого обміну вже на місцеві гроші можна втратити значний відсоток від первісної суми. До того ж не у всіх банках є можливість розплатитися російської кредитною карткою. Вкладнику залишається лише зробити грошовий переказ зі свого рахунку в закордонний банк і можна вирушати в дорогу. Тому вигода від екзотичного рахунки в одному з російських банків в цьому випадку очевидна. Плюс до всього, процентна ставка по депозиту в Росії може виявитися вище, ніж за кордоном.

Друга причина менш очевидна, але не менш вигідна для клієнта банку. Наявність рахунків в екзотичних валютах дає можливість клієнту банку заробити на зміні їхнього курсу. Звичайно, такий варіант вигідний лише тим, хто має хороше уявлення про біржових курсах подібних валют, так як їх динаміка суттєво відрізняється від тих же євро чи долара. Але володіючи необхідними навичками і знаннями, клієнт без зусиль зможе перетворити звичайний депозитний рахунок в непоганий спосіб заробітку.
Технічна сторона

До зручності вкладників, банками передбачена можливість внесення коштів на екзотичний рахунок не тільки в обраній валюті, але і в рублях, згідно офіційного курсу.

На сьогоднішній день розвиток подібної послуги тільки набирає обертів. Поки що не всі банки можуть надати вкладникам подібну можливість або обмежують її надання в інших регіонах, як, наприклад, багато московських банки. Тим не менш, з кожним днем ​​все більше банків розуміють про необхідність і вигоду від роботи з великою кількістю різноманітних валют у зв'язку з все збільшується популярністю таких вкладів.

Як приклад можна привести китайські юані. Через стрімке розвитку самого Китаю, а так само значного поліпшення відносин між Китаєм і Росією, попит на китайську валюту неухильно зростає. Отже, необхідність, а також вигода від її використання стає очевидною для багатьох громадян.
Подібні записи:

Цільові дитячі вклади
Як отримати максимальну вигоду з банківського вкладу?
Банківська система та податки на депозити в Іспанії
Етапи відкриття банківського вкладу
Які валюти заслуговують довіри

Пошукові запити

інвестиції в екзотичні валюти (2)
Інвестиції в екзотичні валюти реферат (1)
мультивалютний вклад в екзотичній валюті (1)
сума страхування вкладу в іспанії (1)
екзотичні валюти депозити (1)
Просмотров: 310 | Добавил: blouse | Рейтинг: 0.0/0
HashFlare
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
ТАКЖЕ РЕКОМЕНДУЕМ ЗАПОЛНИТЬ МАКСИМУМ ЗАЯВОК, ТАК ВЫ УВЕЛИЧИТЕ ШАНС ПОЛУЧЕНИЯ ДО 100% Вы можете получить КРЕДИТ НА КАРТУ в нескольких сервисах одновременно!
Поискоблачный майнинг hashflare

Статистика

Кредитный сервис Moneyveo Moneyveo является популярным сервисом, специализирующимся на выдаче микрозаймов. Его основное отличие от других МФО - работа только в онлайн режиме

Дата загрузки: 2015-03-05

кредит на карту" >
Кредит на карту
Узнайте, дадут ли Вам кредит?
Круглосуточно 24/7Вся Украина 100%!Отправьте заявку онлайн прямо сейчас за 30 секунд бесплатно!

Киевская Кредитная Организация | Онлайн кредит на карту до 50 000 грн. kko.pp.ua копия Онлайн кредит - это просто Онлайн кредит — услуга, которой пользуются все чаще и чаще. Это не удивительно, ведь удобство получения денег с помощью онлайн

Oнлайн кредит на карту без отказа украина Круглосуточно
-->Copyright MyCorp © 2018 |