Вся Украина 100% Вам предварительно одобрена КАРТА с кредитными лимитом до 200 000 грн.!
Круглосуточно 24/7Отправьте заявку онлайн прямо сейчас за 30 секунд бесплатно!
 
Фамилия* :
Имя* :
Отчество*:
Цель  кредита *:
Трудоустройство*:
Возраст*:
Телефон*: +38
Идентификационный код*            :
Город*:
Сумма кредита :

* обязательные поля

Подайте заявку прямо сейчас и получите деньги
за 20 минут! До конца акции осталось:


Получили кредит _ставьте лайк!

РЕКОМЕНДУЕМ ЗАПОЛНИТЬ МАКСИМУМ ЗАЯВОК, ТАК ВЫ УВЕЛИЧИТЕ ШАНС ПОЛУЧЕНИЯ ДО 100% Вы можете получить КРЕДИТ НА КАРТУ в нескольких сервисах одновременно!

Вам предварительно одобрен кредит до 5000 грн
Заполните пожалуйста анкету прямо сейчас за 30 секунд бесплатно! Круглосуточно 24/7 ​​​​​​​

Вы можете получить деньги двумя способами на выбор: 1-Кредит на Вашу карту не выходя из дома (скан-копии паспорта и подтверждения карты НЕ требуется)
или 2-кредит наличными в ближайшем отделении.
Введите Имя* :
Фамилия*     :
Отчество*     :
Введите моб.*:

* обязательные поля
...

Подайте заявку прямо сейчас и получите деньги
за 20 минут! До конца акции осталось:


Получили кредит-ставьте лайк!!
Калькулятор депозитов онлайн - узнайте ваш ежемесячный доход прямо сейчас БЕСПЛАТНО
Сумма вклада:
Валюта вклада:
Срок вклада:
Досрочное снятие:


E-mail отправителя *:

Главная » 2017 » Январь » 8 » Універсал Банк
15:54
Універсал Банк

Універсал Банк
Універсал Банк надає фінансові послуги приватним та юридичним особам з 2004 року. На сьогоднішній день він є стабільно розвивається фінансову організацію, яка має високий рейтинг і відрізняється якісним європейським обслуговуванням.
переваги
Широкий спектр карткових продуктів. Банк випускає не тільки стандартні карти, як Ощадбанк або Сбербанк, а й продукцію преміум категорій. Преміум карти дозволяють не тільки зручно розпоряджатися своїми коштами, а й користуватися додатковими сервісами, здійснювати платежі за кордоном, а також отримувати бонуси і подарунки від банку.
Позики приватним особам банк не надає, на відміну від Банку Південний або Альфа-Банку, де є великий вибір кредитних програм. Винятком є ​​відкриття кредитного ліміту на карту з пільговим періодом в 50 днів. Для власників карток преміум класу є можливість значно розширити ліміт і користуватися банківськими коштами під вигідні відсотки.
Кредитується тільки середній і великий бізнес. Запропоновано поновлювані або непоновлювані кредитні лінії, а також цільові позики на певний термін.
Відсоткова ставка за користування коштами залежить від типу кредиту, який визначається на індивідуальній основі, залежно від платоспроможності підприємства і його функціональної спрямованості.
Універсал Банк пред'являє до позичальників більш жорсткі вимоги, ніж Кредобанк, а й пропонує більш широкі можливості, а також позики на досить великі суми під забезпечення. Заставним майном може виступати продукція, сировина, нерухомість або інші об'єкти, що надають фінансову цінність. Також потрібно надати великий пакет документів, що підтверджують прибутковість бізнесу.

Просмотров: 133 | Добавил: blouse | Рейтинг: 0.0/0
HashFlare
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
ТАКЖЕ РЕКОМЕНДУЕМ ЗАПОЛНИТЬ МАКСИМУМ ЗАЯВОК, ТАК ВЫ УВЕЛИЧИТЕ ШАНС ПОЛУЧЕНИЯ ДО 100% Вы можете получить КРЕДИТ НА КАРТУ в нескольких сервисах одновременно!
Поискоблачный майнинг hashflare

Статистика

Кредитный сервис Moneyveo Moneyveo является популярным сервисом, специализирующимся на выдаче микрозаймов. Его основное отличие от других МФО - работа только в онлайн режиме

Дата загрузки: 2015-03-05

кредит на карту" >
Кредит на карту
Узнайте, дадут ли Вам кредит?
Круглосуточно 24/7Вся Украина 100%!Отправьте заявку онлайн прямо сейчас за 30 секунд бесплатно!

Киевская Кредитная Организация | Онлайн кредит на карту до 50 000 грн. kko.pp.ua копия Онлайн кредит - это просто Онлайн кредит — услуга, которой пользуются все чаще и чаще. Это не удивительно, ведь удобство получения денег с помощью онлайн

Oнлайн кредит на карту без отказа украина Круглосуточно
-->Copyright MyCorp © 2018 |