Вся Украина 100% Вам предварительно одобрена КАРТА с кредитными лимитом до 200 000 грн.!
Круглосуточно 24/7Отправьте заявку онлайн прямо сейчас за 30 секунд бесплатно!
 
Фамилия* :
Имя* :
Отчество*:
Цель  кредита *:
Трудоустройство*:
Возраст*:
Телефон*: +38
Идентификационный код*            :
Город*:
Сумма кредита :

* обязательные поля

Подайте заявку прямо сейчас и получите деньги
за 20 минут! До конца акции осталось:


Получили кредит _ставьте лайк!

РЕКОМЕНДУЕМ ЗАПОЛНИТЬ МАКСИМУМ ЗАЯВОК, ТАК ВЫ УВЕЛИЧИТЕ ШАНС ПОЛУЧЕНИЯ ДО 100% Вы можете получить КРЕДИТ НА КАРТУ в нескольких сервисах одновременно!

Вам предварительно одобрен кредит до 5000 грн
Заполните пожалуйста анкету прямо сейчас за 30 секунд бесплатно! Круглосуточно 24/7 ​​​​​​​

Вы можете получить деньги двумя способами на выбор: 1-Кредит на Вашу карту не выходя из дома (скан-копии паспорта и подтверждения карты НЕ требуется)
или 2-кредит наличными в ближайшем отделении.
Введите Имя* :
Фамилия*     :
Отчество*     :
Введите моб.*:

* обязательные поля
...

Подайте заявку прямо сейчас и получите деньги
за 20 минут! До конца акции осталось:


Получили кредит-ставьте лайк!!
Калькулятор депозитов онлайн - узнайте ваш ежемесячный доход прямо сейчас БЕСПЛАТНО
Сумма вклада:
Валюта вклада:
Срок вклада:
Досрочное снятие:


E-mail отправителя *:

Главная » 2014 » Июль » 10 » В какой банк лучше положить деньги на депозит в украине 2014
16:42
В какой банк лучше положить деньги на депозит в украине 2014
Система обов'язкового страхування внесків дала можливість кожному громадянину без побоювань користуватися банківськими послугами протягом багатьох років. Як наслідок, одним з популярних сервісів стало відкриття цільового вкладу на дитину.

Особливості процедури відкриття

Для відкриття «дитячого» вкладу необхідно присутність одного з батьків або опікуна. За рідкісним винятком, деякі банки допускають до укладення договору довірених осіб. В результаті, до досягнення дитиною 14 років і отримання повних прав на відкритий рахунок розпоряджатися ним може виключно вноситель грошових коштів, тобто особа уклала договір на відкриття цільового рахунку.

З приводу розпорядження рахунком і віку дитини існує один нюанс. По досягненні 14-ти років дитина стає офіційним власником, але розпоряджатися грошима він може лише після досягнення 18-ти річного віку, коли він досягне повноліття і стане його повноправним власником, до цього моменту тільки з письмової згоди опікунів або батьків.

Власне, для відкриття подібного депозиту вноситель повинен пред'явити власні документи та свідоцтво про народження дитини або паспорт, якщо йому вже виповнилося 14 років. Більш ніяких відмінностей від звичайного відкриття депозиту не передбачено.
Що пропонують банки?

На території Росії більше двадцяти банків готові надати послуги з відкриття «дитячого» депозиту. Природно, у кожного банку своя індивідуальна програма і свої умови, так що вибір банку цілком залежить від бажання і можливостей вкладника.

Але є і деякі загальні для всіх банків особливості подібних цільових вкладів. По суті, «дитячий» банківський рахунок вважається звичайним вкладом з деякими, тільки йому притаманними рисами. У кожної такої програм існує деяка мінімальна сума вкладу, як і у будь-якого ощадного рахунку, тут передбачена можливість його поповнення в будь-який час і його дострокового закриття.

У подібних внесків існує максимальний термін, він становить 18 років, що дозволяє відкрити рахунок відразу ж при народженні дитини, а по досягненню нею повноліття мати на рахунку досить значну суму, навіть при незначному початковому внеску.

Як правило «дитячий» депозит відкривається в рублях, але можливість відкриття його в зарубіжній валюті все ж передбачена, хоч і з деякими обмеженнями. Максимальний термін коливається, залежно від банку від 2-х до 3-х років з можливістю подальшої пролонгації, але слід бути обережним, тому що при пролонгації процентна ставка на депозит може істотно змінитися.

В цілому, відкривати чи ні такий рахунок, залежить виключно від можливості батьків, їх бажання і ступеня довіри до банківської системи, адже найчастіше такі внесок відрізняються тривалим терміном.
Просмотров: 251 | Добавил: blouse | Рейтинг: 0.0/0
HashFlare
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
ТАКЖЕ РЕКОМЕНДУЕМ ЗАПОЛНИТЬ МАКСИМУМ ЗАЯВОК, ТАК ВЫ УВЕЛИЧИТЕ ШАНС ПОЛУЧЕНИЯ ДО 100% Вы можете получить КРЕДИТ НА КАРТУ в нескольких сервисах одновременно!
Поискоблачный майнинг hashflare

Статистика

Кредитный сервис Moneyveo Moneyveo является популярным сервисом, специализирующимся на выдаче микрозаймов. Его основное отличие от других МФО - работа только в онлайн режиме

Дата загрузки: 2015-03-05

кредит на карту" >
Кредит на карту
Узнайте, дадут ли Вам кредит?
Круглосуточно 24/7Вся Украина 100%!Отправьте заявку онлайн прямо сейчас за 30 секунд бесплатно!

Киевская Кредитная Организация | Онлайн кредит на карту до 50 000 грн. kko.pp.ua копия Онлайн кредит - это просто Онлайн кредит — услуга, которой пользуются все чаще и чаще. Это не удивительно, ведь удобство получения денег с помощью онлайн

Oнлайн кредит на карту без отказа украина Круглосуточно
-->Copyright MyCorp © 2018 |