Вся Украина 100% Вам предварительно одобрена КАРТА с кредитными лимитом до 200 000 грн.!
Круглосуточно 24/7Отправьте заявку онлайн прямо сейчас за 30 секунд бесплатно!
 
Фамилия* :
Имя* :
Отчество*:
Цель  кредита *:
Трудоустройство*:
Возраст*:
Телефон*: +38
Идентификационный код*            :
Город*:
Сумма кредита :

* обязательные поля

Подайте заявку прямо сейчас и получите деньги
за 20 минут! До конца акции осталось:


Получили кредит _ставьте лайк!

РЕКОМЕНДУЕМ ЗАПОЛНИТЬ МАКСИМУМ ЗАЯВОК, ТАК ВЫ УВЕЛИЧИТЕ ШАНС ПОЛУЧЕНИЯ ДО 100% Вы можете получить КРЕДИТ НА КАРТУ в нескольких сервисах одновременно!

Вам предварительно одобрен кредит до 5000 грн
Заполните пожалуйста анкету прямо сейчас за 30 секунд бесплатно! Круглосуточно 24/7 ​​​​​​​

Вы можете получить деньги двумя способами на выбор: 1-Кредит на Вашу карту не выходя из дома (скан-копии паспорта и подтверждения карты НЕ требуется)
или 2-кредит наличными в ближайшем отделении.
Введите Имя* :
Фамилия*     :
Отчество*     :
Введите моб.*:

* обязательные поля
...

Подайте заявку прямо сейчас и получите деньги
за 20 минут! До конца акции осталось:


Получили кредит-ставьте лайк!!
Калькулятор депозитов онлайн - узнайте ваш ежемесячный доход прямо сейчас БЕСПЛАТНО
Сумма вклада:
Валюта вклада:
Срок вклада:
Досрочное снятие:


E-mail отправителя *:

Главная » 2017 » Октябрь » 1 » в каком банке можно взять кредит с плохой кредитной историей украина
17:15
в каком банке можно взять кредит с плохой кредитной историей украина

Загальна інформація про компанію CCloan

Ccloan - компанія, що займається кредитуванням в Україні, Казахстані та Грузії. Українці можуть взяти в кредит від 400 до 10,000 гривень з відсотковою ставкою 0,66% в день, 20% в місяць або 240% на рік.


Чудова новина! З січня 2017 року клієнтам, які вперше користуються послугами CCloan, надається безвідсотковий кредит (0,01%).

Взяти безвідсотковий кредит в CC Loan

Процентні ставки або у скільки обійдеться позика

CC Loan свідоцтво про реєстрацію фінансової установи
Вартість послуг компанії залежить від суми кредиту і періоду, на який ви берете позику. Якщо ви взяли 2000 Грн на один місяць, в кінці терміну вам необхідно повернути (2000 * 20%) 2400 Грн або продовжити термін використання. На головній сторінці сайту СС Лоун вбудований «калькулятор», який допоможе розрахувати вартість використання конкретної суми.

Хто може взяти кредит в CCLoan?

Ви можете взяти позику, якщо:

є громадянином однієї з вищевказаних країн;
підходите за віком: Україна і Грузія - від 20 до 65 років, Казахстан - від 18 до 65 років;
на ваше ім'я відкритий рахунок в банку або ви є власником банківської карти.
Як взяти кредит в СС Лоун


Для того щоб оформити позику, необхідно пройти реєстрацію на офіційному сайті компанії:

вказати реальне ім'я і діючий телефонний номер;
завантажити фотографію, на якій ви тримаєте паспорт, відкритий на першій сторінці;
завантажити фотографію або скан ідентифікаційного коду;
заповнити дані банківської картки або банківського рахунку;
вказати суму кредиту.
Після виконання всіх пунктів, необхідно почекати схвалення заявки. Кожному клієнту надається особистий кабінет на сайті, де можна відстежити, на якому етапі перебуває заяву. Повідомлення з позитивним або негативним відповіддю також прийде на електронну пошту і мобільний телефон.

Надіслати онлайн-форму на отримання кредиту можна в будь-який час, проте представники Ccloan розглядають заявки тільки в робочий час: пн-пт з 9:00 до 20:00.

Взяти кредит в CC Loan

Як повернути кредит?


Закрити кредит можна декількома способами:

зайти в особистий кабінет, заплатити за допомогою банківської карти Visa / Mastercard;
через термінали IBox і EasyPay;
здійснити банківський переказ, вказавши реквізити компанії.
Що буде, якщо не виплатити кредит

Після кінцевої дати, зазначеної в контракті, вам дається додаткових три дні, щоб оплатити або продовжити кредит. Протягом цих трьох днів ви не будете оштрафовані. На четвертий день Ccloan вас оштрафує на 6% від тіла кредиту, а сама процентна ставка збільшиться до 3%. Якщо ви вирішите, що платити необов'язково, компанія може подати на вас до суду і передати інформацію по заборгованості в кредитне бюро, що завадить взяти кредит в наступний раз.

Що робити, якщо трапилася форс мажорна ситуація?

У всіх може статися щось неприємне: хвороба, затримка зарплати, звільнення. У цих випадках компанія готова йти назустріч клієнту, але необхідно надати докази: лікарський висновок, довідку з роботи. Компанія перегляне умови договору і встановить нові терміни оплати. Штраф на вас не накладається.

Гідності й недоліки

Плюси CCLoan
Мінуси CCLoan
Трохи фактів
Рейтинг

простота отримання
3.21
швидкість видачі
3.36
прозорість умов
3.57
умови продовження
3.43
Якість обслуговування
3.14
Служба підтримки
2.86
Відгуки

1.00
Додав Алекс 01-10-2017 5:36
Відстійна говноконтора!

4.50
Додав Євген 12-09-2017 11:53
Брав одного разу кредит в даному сервісі, нормальна компанія, нічого такого не було, хвилин 18-20 витратив, щоб взяти, у іншому все нормально.

1.00
Додав Микола 12-06-2017 9:50
Навіть не думайте зв'язуватися з цими шахраями! Прийшовши до них в офіс, перше, що я зажадав, це текст договору! Довго не хотіли давати, потім, нарешті, дали. Там, порушення на порушенні їде і ним же поганяє! Тим більше, як з'ясовують багато користувачів пізніше, їх дані потрапляють до третіх осіб !! Обережно !!! Ніколи не майте справу з цими шахраями !!!

2.00
Додав Михайло 04-04-2017 14:52
Хочу поділиться гірким досвідом про співпрацю з цими нелюдами! Погасити в терміни позику не вийшло по тих причин (не прийшов код підтвердження платежу)! Я набрав тел гарячої лінії повідомити про це на що прозвучала відповідь: «Це не наші проблеми і щоб платіж був здійснений саме сьогодні» .Але насправді ці грубощі зовсім нічого в порівнянні з тим що було далі! Далі дзвонить дівчина моїй дружині без привіт і т.д з питанням де Міша? На що дружина запитала: «Хто ти?». Дівчина сказала що звуть її Марина і що вона посварилася зі мною і шукає! Дружина: «Я не знаю, тому що разом не живемо»! Марина каже: «Мені дівчинки сказали що ти його соска і що у вас дитина»! На що дружина просто кинула трубку і не стала більше слухати цю маячню! Благо у мене дружина в здоровому глузді і довірчі відносини! Але я більше ніж впевнений що в 90% інших персонажів вільно могла б бути зруйнована сім'я! Так Що візьміть на замітку перед співпрацею (

5.00
Додав Олег 28-03-2017 9:41
Отримав якось смс від CCLoan, де вони взяли мій номер - хз, потім ще і в інеті бачив рекламу їх. І ось вийшла складна ситуація, де терміново знадобилося 2К грн, а знайомі як на зло на нулі все були - вирішив була не була, звернуся до слонів, тим більше 0% на перший кредит. Відмінна тема, видали швидко, на карту - все як годиться, а як з'явилися гроші - відразу закрив кредит, ніяких комісії, переплат, все чітко. Якщо ще будуть проблеми, то звернуся сюди ж, тк все швидко і оперативно. Рекомендую!

4.40
Додав Galinka 12-03-2017 7:53
Сьогодні через 14 днів повернула свій безвідсотковий кредит. Реєстрація пройшла не просто, далеко не все відразу зрозуміло, але в цілому нормально. Дзвінків мамі і начальниці я взагалі не очікувала. І ніхто не попереджав про них. Довелося потім пояснюватися. Якщо ви залишаєте номера, будьте готові що по ним подзвонять. Повернення пройшов без проблем, за хвилини 3. Загальне враження хороше, так як гроші були потрібні, я їх отримала і користувалася безкоштовно, але дзвінки ...

4.83
Додав Lilia 25-02-2017 19:04
Побачила рекламу і пішла читати відгуки про CCloan в інтернеті. Не розумію звідки про них береться стільки негативу, тут або їх менеджери підводять або конкуренти намагаються потопити. У мене ж все пройшло без проблем: подала заявку в обід, через 10 хвилин передзвонила люб'язна дівчина, уточнила введену інформацію, подякувала за заявку і через хвилин 20 я отримала смс про зарахування кредиту на карту. Єдине що не сподобалося - фото з паспортом робити незручно.

2.00
Додав Віктор 10-12-2016 15:23
Потрібні були гроші, так як ЗП затримували, вирішив взяти кредит в CCloan, відгуки не читав, тільки бачив рекламу в метро і плюс акція зі знижкою за відсотками. Заповнив купу інформації, гірше ніж у військкоматі. Телефони друга, дружини, матері, начальника. Все про своє місце проживання заробітках і т.д. Це було ввечері, годині о 11. І що? "Менеджер з вами зв'яжеться ..." Ці боги клієнтоорієнтованості навіть не спромоглися повідомити свої робочі години та що вони не працюють у вечірній / нічний час. Вранці, годині о 10 мені подзвонив їх менеджер і почав задавати питання, більшу частину відповідей на які я дав ще в анкеті / заявці на кредит. Але цим все не обмежилося. Він же подзвонив моїй дружині, ніж неслабо її налякав, а потім і моєму начальнику! Яке взагалі вони мають право дзвонити всім без жодного попередження ?! Якби мені відразу сказали: "кредити видаємо тільки в робочий час, а перед цим будемо дзвонити за телефонами, які ви вказали", хрін би я продовжив оформлення в цій шарашкіної конторі! 
Коротше, кредит мені видали, але взаємодією я залишився дуже незадоволений. Хочете нервування? Беріть кредит в СС Лоун! А "СС" в назві я б читав як "ес-ес", як раз Німеччиною сорокових тхне.

5.00
Додав Валерія 03-11-2016 15:25
Знадобилися гроші на оплату лікування, тому зважилася оформити кредит. Випадково знайшла компанію «Ccloan». Умови вселяли довіру, і я зареєструвалася. Мою заявку прийняли, і незабаром я отримала гроші на рахунок. Особливо порадували низькі відсотки ставки і адекватні умови повернення кредиту.

2.00
Додав Сергій 10-10-2016 18:33
Я не в захваті від Ccloan. Втомили своїми численними питаннями, після чого попросили номер матері, обіцяли їй не дзвонити. Але, я так зрозумів, що їй все-таки подзвонили, після чого мені відмовили!

3.00
Додав Ірина 03-10-2016 10:05
Заповнила заявку на сайті десь о 20:00. Подзвонили з ранку і відмовили в кредиті. Так і не зрозуміла причини відмови! Ходжу на роботу, кожен місяць стабільно отримую зарплату. Мама поїхала на заробітки в іншу країну, так що з оплатою кредиту у мене точно не виникло б проблем. Не розумію чим вони керуються при відхиленні заявок. Прочитала багато позитивних відгуків і вирішила, що це хороша компанія.

5.00
Додав Віталій 27-09-2016 12:27
Хочу сказати величезне спасибі Ccloan. Передзвонили практично відразу після подачі заявки. На лінії мені попалася ввічлива дівчина, яка задала кілька запитань і побажала гарного дня. Десь через 5-7 хвилин гроші були на картці. Вся процедура зайняла близько 20 хвилин. Дякуємо!

5.00
Додав Ольга 21-09-2016 14:22
Спасибі компанії за роботу. Це дуже зручний варіант отримання грошей - без паперової тяганини, черг. Швидко і вигідно.

3.33
Додав Михайло 11-09-2016 10:56
Незрозуміло як відбувається погашення кредиту. Взяв у компанії 400 грн на місяць, після чого в термін, зазначений в контракті, оформив пролонгацію. Заплатив необхідну суму. Після продовження пройшло два тижні, і я вирішив погасити кредит раніше терміну. Зайшовши в свій особистий кабінет, я побачив, що для погашення кредиту мені потрібно заплатити більше, ніж якщо б я оплачував в кінці терміну. Якщо в цифрах, то: взяв 400, заплатив відсоток 160 грн за продовження, і за два тижні до закінчення терміну я повинен був заплатити вже 599 грн! Я в «захваті» від такого обслуговування! За моїми підрахунками, я повинен був заплатити не більше 500 грн. Переплата в 100 грн! За що з мене було знято зайва сума? Чому відсоток не зменшився? Мені цього дізнатися не вдалося. 
Коли ви берете кредит, уважно вивчайте всі нюанси контракту. Спочатку здається, що відсоток невеликий, але в розрахунку на місяць або два вперед цей відсоток стає пристойною грошовою сумою. Враховуйте свої фінансові можливості, перш ніж звертатися в кредитні компанії. Нормальним співвідношенням вважається, якщо 80% зарплати йде в сім'ю, і тільки 20% - на оплату кредиту.

Просмотров: 136 | Добавил: blouse | Рейтинг: 0.0/0
HashFlare
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
ТАКЖЕ РЕКОМЕНДУЕМ ЗАПОЛНИТЬ МАКСИМУМ ЗАЯВОК, ТАК ВЫ УВЕЛИЧИТЕ ШАНС ПОЛУЧЕНИЯ ДО 100% Вы можете получить КРЕДИТ НА КАРТУ в нескольких сервисах одновременно!
Поискоблачный майнинг hashflare

Статистика

Кредитный сервис Moneyveo Moneyveo является популярным сервисом, специализирующимся на выдаче микрозаймов. Его основное отличие от других МФО - работа только в онлайн режиме

Дата загрузки: 2015-03-05

кредит на карту" >
Кредит на карту
Узнайте, дадут ли Вам кредит?
Круглосуточно 24/7Вся Украина 100%!Отправьте заявку онлайн прямо сейчас за 30 секунд бесплатно!

Киевская Кредитная Организация | Онлайн кредит на карту до 50 000 грн. kko.pp.ua копия Онлайн кредит - это просто Онлайн кредит — услуга, которой пользуются все чаще и чаще. Это не удивительно, ведь удобство получения денег с помощью онлайн

Oнлайн кредит на карту без отказа украина Круглосуточно
-->Copyright MyCorp © 2018 |