Вся Украина 100% Вам предварительно одобрена КАРТА с кредитными лимитом до 200 000 грн.!
Круглосуточно 24/7Отправьте заявку онлайн прямо сейчас за 30 секунд бесплатно!
 
Фамилия* :
Имя* :
Отчество*:
Цель  кредита *:
Трудоустройство*:
Возраст*:
Телефон*: +38
Идентификационный код*            :
Город*:
Сумма кредита :

* обязательные поля

Подайте заявку прямо сейчас и получите деньги
за 20 минут! До конца акции осталось:


Получили кредит _ставьте лайк!

РЕКОМЕНДУЕМ ЗАПОЛНИТЬ МАКСИМУМ ЗАЯВОК, ТАК ВЫ УВЕЛИЧИТЕ ШАНС ПОЛУЧЕНИЯ ДО 100% Вы можете получить КРЕДИТ НА КАРТУ в нескольких сервисах одновременно!

Вам предварительно одобрен кредит до 5000 грн
Заполните пожалуйста анкету прямо сейчас за 30 секунд бесплатно! Круглосуточно 24/7 ​​​​​​​

Вы можете получить деньги двумя способами на выбор: 1-Кредит на Вашу карту не выходя из дома (скан-копии паспорта и подтверждения карты НЕ требуется)
или 2-кредит наличными в ближайшем отделении.
Введите Имя* :
Фамилия*     :
Отчество*     :
Введите моб.*:

* обязательные поля
...

Подайте заявку прямо сейчас и получите деньги
за 20 минут! До конца акции осталось:


Получили кредит-ставьте лайк!!
Калькулятор депозитов онлайн - узнайте ваш ежемесячный доход прямо сейчас БЕСПЛАТНО
Сумма вклада:
Валюта вклада:
Срок вклада:
Досрочное снятие:


E-mail отправителя *:

Главная » 2014 » Июль » 10 » Вклады физических лиц в банках
17:21
Вклады физических лиц в банках
Одним з головних показників ліквідності банків практично завжди була величина процентної ставки для вкладень. З цього випливає, що для особистого інформування необхідно здійснювати порівняльний моніторинг рівня прибутковості по найвідоміших банкам. Перш, ніж подавати заявку на депозит в певний банк, такий аналіз не завадить. Як правило, така поведінка з високими процентними ставками характерно для порівняно невеликих банків, які потребують клієнтському довірі. Якщо мова йде про основний фінансовий напрямку по країні, то проводити офіційний аналіз прибутковості банків дозволено Центробанку Росії. Курирує банку РФ приписана обов'язок здійснювати регулярний моніторинг веб-ресурсів десятки найбільших російських банків, серед яких: Райффайзенбанк, Ощадбанк Росії, банк ВТБ 24, Банк Москви, Альфа-Банк, а також Банк «Траст» і Банк «Фінанси та Кредит». Якщо раптом виникне питання, чому саме ці банки пройшли відбір на порівняння, то можна сміливо заявити, що саме вони користуються найбільшим клієнтським довірою.

Якщо проводити порівняння давно минулого 2012 року із справжнім станом речей, то без сумнівів можна заявити, що 2012 рік показав істотне зростання процентних ставок по депозитах. Якщо серед перерахованих банків взяти до уваги зростання процентних ставок за вкладами на депозит у національній валюті, то безумовно можна сказати, що середнім показником буде 9%. Цю тенденцію ми спостерігаємо на кінець 2012 року. Як свідчать експерти, положення досить нестабільне і в даний час 9% це гранична відмітка. Процентні ставки продовжують зростати з високою швидкістю.

Ця ситуація була мотивована низкою умов, які виникли у січні 2013 року. У першу чергу, - це дуже сильна ринкова волатильність, яка стимулює провідні банки вести боротьбу за вкладників шляхом стабільного зростання ставки по депозитах. Кризові умови в області економічно, які виникли у всій країні, можуть стати причиною знецінення національної валюти. У кінцевому підсумку це позначиться на неконтрольованому зростанні інфляції. Отже, сьогодні банки прагнуть до максимально можливої ​​капіталізації й утриманні капіталу ресурсів банку.

Втім, неконтрольоване зростання процентних ставок може понести за собою ряд негативних наслідків. Тому Центробанк Росії для підняття волатильності і врегулювання стабільності процентних ставок запропонував основним банкам дотримуватися свою політику в межах 1,5% коефіцієнта. Подібними діями Центральний банк прагне внести баланс в сферу банківських послуг і організовує позитивні чинники для адекватної конкуренції. Крім того, дії банку в межах встановленого коефіцієнта зможуть врегулювати тенденцію стабільності банківського сектора, що безпосередньо впливає на підвищення рівня клієнтського довіри до банківського економічному сектору. Для банків це, в першу чергу, позначиться на збереженні ліквідності.

Незважаючи не вирішення Центрального банку Росії, в цю ситуацію внесло свої корективи і Міністерство фінансів РФ. Як вважають чиновники, в самий найближчий момент потрібно прийняти закон, який зміг би контролювати верхню позначку максимально можливих процентних ставок по депозитах. Відповідно до запропонованого законопроектом, бажано визначити рівень процентних ставок у національній валюті на більше, ніж 2/3 ставки рефінансування. З приводу валютних рахунків, було вирішено, що показник буде розраховуватися виключно індивідуально.

Проаналізувавши ці дані, висновок напрошується сам. Цього року ми будемо спостерігати тенденцію зростання процентних ставок по депозитах. І, незважаючи на запропонований Держдумою законопроект, банки для своїх клієнтів будуть індивідуально займатися підвищенням процентних ставок. У даний час, вже переважне кількість банків готове надати своїм вкладникам більше ніж 10% процентної ставки, до того ж, це явно не межа. Якщо говорити про офіційну ставкою рефінансування курирує російського банку, то розмір її ставки стоїть на позначці 8,25%.
Просмотров: 258 | Добавил: blouse | Рейтинг: 0.0/0
HashFlare
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
ТАКЖЕ РЕКОМЕНДУЕМ ЗАПОЛНИТЬ МАКСИМУМ ЗАЯВОК, ТАК ВЫ УВЕЛИЧИТЕ ШАНС ПОЛУЧЕНИЯ ДО 100% Вы можете получить КРЕДИТ НА КАРТУ в нескольких сервисах одновременно!
Поискоблачный майнинг hashflare

Статистика

Кредитный сервис Moneyveo Moneyveo является популярным сервисом, специализирующимся на выдаче микрозаймов. Его основное отличие от других МФО - работа только в онлайн режиме

Дата загрузки: 2015-03-05

кредит на карту" >
Кредит на карту
Узнайте, дадут ли Вам кредит?
Круглосуточно 24/7Вся Украина 100%!Отправьте заявку онлайн прямо сейчас за 30 секунд бесплатно!

Киевская Кредитная Организация | Онлайн кредит на карту до 50 000 грн. kko.pp.ua копия Онлайн кредит - это просто Онлайн кредит — услуга, которой пользуются все чаще и чаще. Это не удивительно, ведь удобство получения денег с помощью онлайн

Oнлайн кредит на карту без отказа украина Круглосуточно
-->Copyright MyCorp © 2018 |