Вся Украина 100% Вам предварительно одобрена КАРТА с кредитными лимитом до 200 000 грн.!
Круглосуточно 24/7Отправьте заявку онлайн прямо сейчас за 30 секунд бесплатно!
 
Фамилия* :
Имя* :
Отчество*:
Цель  кредита *:
Трудоустройство*:
Возраст*:
Телефон*: +38
Идентификационный код*            :
Город*:
Сумма кредита :

* обязательные поля

Подайте заявку прямо сейчас и получите деньги
за 20 минут! До конца акции осталось:


Получили кредит _ставьте лайк!

РЕКОМЕНДУЕМ ЗАПОЛНИТЬ МАКСИМУМ ЗАЯВОК, ТАК ВЫ УВЕЛИЧИТЕ ШАНС ПОЛУЧЕНИЯ ДО 100% Вы можете получить КРЕДИТ НА КАРТУ в нескольких сервисах одновременно!

Вам предварительно одобрен кредит до 5000 грн
Заполните пожалуйста анкету прямо сейчас за 30 секунд бесплатно! Круглосуточно 24/7 ​​​​​​​

Вы можете получить деньги двумя способами на выбор: 1-Кредит на Вашу карту не выходя из дома (скан-копии паспорта и подтверждения карты НЕ требуется)
или 2-кредит наличными в ближайшем отделении.
Введите Имя* :
Фамилия*     :
Отчество*     :
Введите моб.*:

* обязательные поля
...

Подайте заявку прямо сейчас и получите деньги
за 20 минут! До конца акции осталось:


Получили кредит-ставьте лайк!!
Калькулятор депозитов онлайн - узнайте ваш ежемесячный доход прямо сейчас БЕСПЛАТНО
Сумма вклада:
Валюта вклада:
Срок вклада:
Досрочное снятие:


E-mail отправителя *:

Главная » 2014 » Июль » 10 » Вкладывать деньги в депозит выгодно в украине
16:19
Вкладывать деньги в депозит выгодно в украине

Які валюти заслуговують довіри
Коментарі (11)
 
У якій валюті робити вкладиЗа останні роки сильно змінився рівень довіри громадян Росії до різноманітних валют. Особливо це помітно при порівнянні відносини до і після кризи. Зокрема після 2007 року жителі почали частіше інвестувати зайві гроші в нерухомість, золото або в розвиток бізнесу замість того, що б зберігати їх, коментуючи це тим, що гроші повинні працювати і приносити дохід.
 
Щодо валют однозначної думки немає. На жаль, в наші дні значно зросла кількість людей, що не мають точного уявлення про своє фінансове майбутнє, за останні роки, кількість таких людей зросла з 7 до 21%. Пояснюється це частково стався кризою і подіями, які він за собою спричинив. Через це, у багатьох громадян знизився рівень довіри до вітчизняних банків. Решта ж, вважають, що зберігати свої заощадження в якій або одній валюті не доцільно.
 
Проте, навіть серед таких людей знаходяться прихильники якої або однієї грошової одиниці, що намагаються якщо не весь, то хоча б більшу частину свого капіталу зберігати саме в ній, приводячи досить переконливі аргументи на користь своїх уподобань.
 
Якщо коротко пройтися по перевагах вкладників, то можна переконатися, що приблизно 35% з них все ж віддають переваги російським рублям. Причини прості, більшість воліє зберігати заощадження в тій валюті, якої звикли користуватися при оплаті послуг і товарів в магазинах. Сьогодні це більше третини опитаних, цифра значна, але в порівнянні з 2007 роком вельми плачевна, адже буквально 6 років тому рублю довіряли більше половини громадян.
 
Навпаки, зросла довіра до іноземних валют. Якщо озиратися на докризові роки, то долари були не особливо популярні, їх зберігали близько 5% опитаних, євро ж віддавали перевагу 27% росіян. Навпаки, сьогодні позиції долара високі як ніколи. За останні роки його популярність зросла в три рази і досягла 15% від загального числа вкладників. Перевагу долара здається досить розумним, шанувальники вважають його універсальною валютою, яка поширена в усьому світі. Вкладники, які віддають перевагу євро пояснюють свої дії низькою вартістю європейської валюти і надією на її швидке подорожчання.
 
Решта 35% вкладників вирішили не віддавати перевагу одній поширеною валюті. Звичайно, навіть серед таких людей є прихильники доларів, тим не менш, велика частина їх капіталів часто розподілена між рідним рублем, юанями, шведськими і норвезькими кронами, а так само франками і британськими фунтами.

Просмотров: 239 | Добавил: blouse | Рейтинг: 0.0/0
HashFlare
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
ТАКЖЕ РЕКОМЕНДУЕМ ЗАПОЛНИТЬ МАКСИМУМ ЗАЯВОК, ТАК ВЫ УВЕЛИЧИТЕ ШАНС ПОЛУЧЕНИЯ ДО 100% Вы можете получить КРЕДИТ НА КАРТУ в нескольких сервисах одновременно!
Поискоблачный майнинг hashflare

Статистика

Кредитный сервис Moneyveo Moneyveo является популярным сервисом, специализирующимся на выдаче микрозаймов. Его основное отличие от других МФО - работа только в онлайн режиме

Дата загрузки: 2015-03-05

кредит на карту" >
Кредит на карту
Узнайте, дадут ли Вам кредит?
Круглосуточно 24/7Вся Украина 100%!Отправьте заявку онлайн прямо сейчас за 30 секунд бесплатно!

Киевская Кредитная Организация | Онлайн кредит на карту до 50 000 грн. kko.pp.ua копия Онлайн кредит - это просто Онлайн кредит — услуга, которой пользуются все чаще и чаще. Это не удивительно, ведь удобство получения денег с помощью онлайн

Oнлайн кредит на карту без отказа украина Круглосуточно
-->Copyright MyCorp © 2018 |