Вся Украина 100% Вам предварительно одобрена КАРТА с кредитными лимитом до 200 000 грн.!
Круглосуточно 24/7Отправьте заявку онлайн прямо сейчас за 30 секунд бесплатно!
 
Фамилия* :
Имя* :
Отчество*:
Цель  кредита *:
Трудоустройство*:
Возраст*:
Телефон*: +38
Идентификационный код*            :
Город*:
Сумма кредита :

* обязательные поля

Подайте заявку прямо сейчас и получите деньги
за 20 минут! До конца акции осталось:


Получили кредит _ставьте лайк!

РЕКОМЕНДУЕМ ЗАПОЛНИТЬ МАКСИМУМ ЗАЯВОК, ТАК ВЫ УВЕЛИЧИТЕ ШАНС ПОЛУЧЕНИЯ ДО 100% Вы можете получить КРЕДИТ НА КАРТУ в нескольких сервисах одновременно!

Вам предварительно одобрен кредит до 5000 грн
Заполните пожалуйста анкету прямо сейчас за 30 секунд бесплатно! Круглосуточно 24/7 ​​​​​​​

Вы можете получить деньги двумя способами на выбор: 1-Кредит на Вашу карту не выходя из дома (скан-копии паспорта и подтверждения карты НЕ требуется)
или 2-кредит наличными в ближайшем отделении.
Введите Имя* :
Фамилия*     :
Отчество*     :
Введите моб.*:

* обязательные поля
...

Подайте заявку прямо сейчас и получите деньги
за 20 минут! До конца акции осталось:


Получили кредит-ставьте лайк!!
Калькулятор депозитов онлайн - узнайте ваш ежемесячный доход прямо сейчас БЕСПЛАТНО
Сумма вклада:
Валюта вклада:
Срок вклада:
Досрочное снятие:


E-mail отправителя *:

Главная » 2014 » Июль » 13 » Высокие проценты по вкладам в украине В ГРН ДОЛЛ ЕВРО
11:34
Высокие проценты по вкладам в украине В ГРН ДОЛЛ ЕВРО
Коли виникає необхідність відкриття банківського вкладу, в першу чергу росіян хвилює питання надійності кредитних установ. У наш непростий час не можна повністю довіряти банкам, незважаючи на наявність діючої системи страхування вкладів. Отже, які банки вважаються найбільш надійними для відкриття депозитів, а які - найкращі обходити десятою дорогою?

Для оцінки надійності банків експерти використовують розміри активів і обсяг залучених коштів цих установ. Зазвичай найбільш надійними вважаються державні кредитні установи. Сбербанк знаходиться на вершині за багатьма показниками і мільйони вкладників за краще зберігати свої заощадження саме в цьому банку. Далі по надійності і іншими показниками йдуть інші державні кредитні установи - ВТБ банк і Россельхозбанк.

Цікавий той факт, що державні банки і Ощадбанк зокрема лідирують не тільки за обсягом залучених коштів, а й за власними активами. Після цих відомих банків в рейтингу стоїть Газпром, Альфа-банк, Райффайзен банк, Уралсиб, Кубань Кредит.

Якщо ви вибираєте, куди краще вкласти гроші - саме ці банки повинні стояти першими у списку, оскільки вони гарантують вкладникам надійність на випадок фінансових потрясінь.

А які банки краще обходити стороною? Наступний рейтинг був складений за відгуками самих незадоволених клієнтів. Причому невдоволення відноситься не тільки до надійності, але і якості обслуговування клієнтів і безлічі інших неприємних моментів.

Ренесанс Капітал - банк являє собою приватну комерційну організацію. В основному даний банк надає послуги кредитування. Кожен другий клієнт залишається незадоволеним роботою цієї кредитної установи зважаючи хамського поводження співробітників банку, їх низької кваліфікації, поширення неправдивої інформації про свої банківські продуктах, включення в договір додаткових пунктів без згоди та відома клієнтів, приховування платежі, втрата важливих документів, високої відсоткової ставки.

Далі йде відомий (швидше, розпіарений) банк - Тінькофф Кредитні системи. Основні напрямки діяльності - депозити і кредитні карти. Діяльність компанії зосереджена в Інтернеті, філія банку є лише в столиці. Клієнти незадоволені роботою самого банку і його персоналу. Доводиться платити приховані комісії, процентні ставки занадто низькі, домовиться з персоналом і висловити скарги практично неможливо, карти банку не захищені від шахрайських дій - загалом, довіряти даному банку свої гроші не варто.
Подібні записи:

Що робити, якщо пропали гроші із зарплатної картки?
Страхування банківських карт від шахрайства
Процедура оформлення дебетової картки через Інтернет
Які вклади не підлягають страхуванню
Як отримати кредит на зарплатну картку?

Пошукові запити
Просмотров: 280 | Добавил: blouse | Рейтинг: 0.0/0
HashFlare
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
ТАКЖЕ РЕКОМЕНДУЕМ ЗАПОЛНИТЬ МАКСИМУМ ЗАЯВОК, ТАК ВЫ УВЕЛИЧИТЕ ШАНС ПОЛУЧЕНИЯ ДО 100% Вы можете получить КРЕДИТ НА КАРТУ в нескольких сервисах одновременно!
Поискоблачный майнинг hashflare

Статистика

Кредитный сервис Moneyveo Moneyveo является популярным сервисом, специализирующимся на выдаче микрозаймов. Его основное отличие от других МФО - работа только в онлайн режиме

Дата загрузки: 2015-03-05

кредит на карту" >
Кредит на карту
Узнайте, дадут ли Вам кредит?
Круглосуточно 24/7Вся Украина 100%!Отправьте заявку онлайн прямо сейчас за 30 секунд бесплатно!

Киевская Кредитная Организация | Онлайн кредит на карту до 50 000 грн. kko.pp.ua копия Онлайн кредит - это просто Онлайн кредит — услуга, которой пользуются все чаще и чаще. Это не удивительно, ведь удобство получения денег с помощью онлайн

Oнлайн кредит на карту без отказа украина Круглосуточно
-->Copyright MyCorp © 2018 |