Вся Украина 100% Вам предварительно одобрена КАРТА с кредитными лимитом до 200 000 грн.!
Круглосуточно 24/7Отправьте заявку онлайн прямо сейчас за 30 секунд бесплатно!
 
Фамилия* :
Имя* :
Отчество*:
Цель  кредита *:
Трудоустройство*:
Возраст*:
Телефон*: +38
Идентификационный код*            :
Город*:
Сумма кредита :

* обязательные поля

Подайте заявку прямо сейчас и получите деньги
за 20 минут! До конца акции осталось:


Получили кредит _ставьте лайк!

РЕКОМЕНДУЕМ ЗАПОЛНИТЬ МАКСИМУМ ЗАЯВОК, ТАК ВЫ УВЕЛИЧИТЕ ШАНС ПОЛУЧЕНИЯ ДО 100% Вы можете получить КРЕДИТ НА КАРТУ в нескольких сервисах одновременно!

Вам предварительно одобрен кредит до 5000 грн
Заполните пожалуйста анкету прямо сейчас за 30 секунд бесплатно! Круглосуточно 24/7 ​​​​​​​

Вы можете получить деньги двумя способами на выбор: 1-Кредит на Вашу карту не выходя из дома (скан-копии паспорта и подтверждения карты НЕ требуется)
или 2-кредит наличными в ближайшем отделении.
Введите Имя* :
Фамилия*     :
Отчество*     :
Введите моб.*:

* обязательные поля
...

Подайте заявку прямо сейчас и получите деньги
за 20 минут! До конца акции осталось:


Получили кредит-ставьте лайк!!
Калькулятор депозитов онлайн - узнайте ваш ежемесячный доход прямо сейчас БЕСПЛАТНО
Сумма вклада:
Валюта вклада:
Срок вклада:
Досрочное снятие:


E-mail отправителя *:

Главная » 2017 » Октябрь » 1 » Взять кредит онлайн на карту любого банка в Украине | KF.ua
18:22
Взять кредит онлайн на карту любого банка в Украине | KF.ua

Що таке OTP банк

«OTP Банк» - публічне акціонерне товариство, яке викупило в 2006 році «Райффайзенбанк Україна», і яке є однією з найбільших компаній на банківському ринку Угорщини. Банк також працює на території таких країн, як Румунія, Словаччина, Чорногорія, Росія, Болгарія, Хорватія і Сербія.

«OTP Банк» видає кредити сумою від 1500 до 300,000 грн на будь-які цілі, будь то ремонт, придбання домашньої побутової техніки, відпустку або святкування весілля. Термін кредитування - від 12 до 60 місяців.

Відсоток по кредиту

ОТП Банк пропонує кілька варіантів оформлення кредиту з різними процентними ставками, залежно від суми і терміну позики. Ваша щомісячна ставка може скласти 1,75 або 3,30%, а річний відсоток - 10,0%, 20,0% або 36,0%.

Хто може взяти кредит?

OTP Bank ставить такі умови для потенційних клієнтів:

українське громадянство;
вік від 25 до 69 років;
документи - оригінал паспорта та ІПН. Довідка, що підтверджує офіційне працевлаштування від 6 місяців. Довідка про доходи не вимагається при позиці на суму до 30,000 грн;
наявність хорошої кредитної історії також буде плюсом.
При оформленні кредиту вас можуть попросити надати персональні дані дружини / чоловіка (якщо в паспорті є відмітка про заміжжя / одруження).

Як взяти кредит в OTP банк

У розділі «Кредити готівкою» знаходиться калькулятор, де потрібно вибрати суму позики і термін кредитування. У правому блоці ви відразу побачите фіксований платіж, який необхідно вносити щомісяця при вибраних параметрах. Після натискання кнопки «Оформити кредит», заповніть невелику анкету, і натисніть «Замовити». Відправивши форму, ви побачите наступне повідомлення: «Спасибі! Ваша анкета успішно відправлено. Менеджер OTP Bank обов'язково зв'яжеться з Вами в найближчий робочий день! ».

При позитивному рішенні, якщо ви хочете взяти велику суму, вас оформлять протягом 8 годин. Якщо ж сума невелика, процедура займе близько години.

Як погасити кредит

При оформленні позики, в договорі буде вказана дата, до якої щомісяця необхідно вносити платежі. Якщо ви прострочили виплату, на вас будуть накладатися штрафи, які залежать від суми заборгованості.

Крім погашення боргу безпосередньо в одному з відділень банку, плату за кредит можна внести онлайн через карту OTP або іншого українського банку. Звичайний грошовий кредит (на відміну від споживчого та заставного), можна оплачувати онлайн без комісії.

При внесенні платежів обов'язково вказуйте номер договору, серію і номер паспорта та ПІБ позичальника, інакше оплату не буде зарахована, і у вас утворюється борг.

Гідності й недоліки

Плюси OTP Bank
Мінуси OTP Bank
Інша інформація про компанію
Рейтинг

простота отримання
5.00
швидкість видачі
4.67
прозорість умов
3.17
умови продовження
2.50
Якість обслуговування
2.50
Служба підтримки
2.50
Відгуки

5.00
Додав Микола 26-12-2016 7:00
Читаю відгуки і думаю: "Люди, де ви все беретеся ?!" Таке відчуття що одні Хейтер ОТП банку зібралися. Я постійно кредиту в ОТП, причому як по роботі (бізнес), так і споживчі кредити беру і ще жодного разу не виникало ніяких проблем. Все прозоро, чітко, без хамства і наїздів. Якби не знав цей банк, подумав би "Так, суцільне кидалово", але я-то знаю, і з упевненістю заявляю що все це марення сивої кобили! Хоча так, колектора там круті хлопці, але а що ви хотіли: не платити за кредитами і щоб вас благали заплатити. Фіг там, не можеш платити - бери кредит в іншому банку і закривай свої прострочення ..

2.83
Додав Жанна 20-12-2016 17:30
Взяла кредит, але на роботі виникли проблеми, і не було можливості вчасно виплачувати відсотки. Знайомі, які брали кредит в інших банках, без проблем домовлялися про відстрочку, розстрочку і так далі, а в ОТП домовитися неможливо! Зараз телефонує одна особа, розмовляє зі мною хамським тоном. Заявляє, що відбере у мене квартиру (хоча вона не моя), що мене посадять. Телефонує в робочий час. В один з таких дзвінків я передала телефон начальнику, так ця ненормальна заявляла йому, що я брешу, що я насправді сиджу вдома, а він мій чоловік! Звертаюся до керівництва банку: будь ласка, не беріть на роботу психічно нездорових людей!

2.33
Додав Єгор 14-12-2016 19:22
Купив в кредит телефон. До закриття позики залишалося зовсім небагато, але моя карта була заблокована! Звернувся в колл-центр, де мені відкрили інший рахунок, і сказали переслати потрійну суму. Я, ясна річ, відмовився, після чого мені почали погрожувати колектори! Ніколи більше не звернуся в ОТП.

2.50
Додав Діана 06-12-2016 13:48
Оформила кредит, коли була хороша робота з високою зарплатою. Але, на жаль, мене скоротили, і я не змогла виплачувати відсотки в колишньому режимі. Подзвонила в банк, хотіла домовитися, але мені сказали, що «розстрочка не передбачена». Стали дзвонити колектори, і погрожувати, що якщо я не віддам борг, то буду відпрацьовувати проституцією, а якщо не захочу, то мене вб'ють. Не зв'язуйтеся ні в якому разі!

3.67
Додав Ярослава 30-11-2016 12:02
Я повністю погасила борг, проте від мене вимагають якусь довідку про закриття кредиту, яка коштує 250 грн. Коли я звернулася з цим питанням, написавши листа на е-мейл банку, мені відповіли, що довідка коштує 100 грн. Як це розуміти? Я виконала всі зобов'язання і нічого більше не винна!

4.00
Додав Вікторія 16-11-2016 16:42
Враження від банку негативний! Перед оформленням спеціально кілька разів перепитала, які додаткові комісії або платежі крім відсотків я повинна буду виплачувати. У підсумку мені довелося заплатити 150 грн за півроку користування смс-сервісом. Начебто і невелика сума, але все одно неприємно, що це приховують. У деяких інших банках цей сервіс абсолютно безкоштовний. Докладу всіх зусиль, щоб якомога більше людей дізналися про «чесному» ОТП банку!

Просмотров: 117 | Добавил: blouse | Рейтинг: 0.0/0
HashFlare
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
ТАКЖЕ РЕКОМЕНДУЕМ ЗАПОЛНИТЬ МАКСИМУМ ЗАЯВОК, ТАК ВЫ УВЕЛИЧИТЕ ШАНС ПОЛУЧЕНИЯ ДО 100% Вы можете получить КРЕДИТ НА КАРТУ в нескольких сервисах одновременно!
Поискоблачный майнинг hashflare

Статистика

Кредитный сервис Moneyveo Moneyveo является популярным сервисом, специализирующимся на выдаче микрозаймов. Его основное отличие от других МФО - работа только в онлайн режиме

Дата загрузки: 2015-03-05

кредит на карту" >
Кредит на карту
Узнайте, дадут ли Вам кредит?
Круглосуточно 24/7Вся Украина 100%!Отправьте заявку онлайн прямо сейчас за 30 секунд бесплатно!

Киевская Кредитная Организация | Онлайн кредит на карту до 50 000 грн. kko.pp.ua копия Онлайн кредит - это просто Онлайн кредит — услуга, которой пользуются все чаще и чаще. Это не удивительно, ведь удобство получения денег с помощью онлайн

Oнлайн кредит на карту без отказа украина Круглосуточно
-->Copyright MyCorp © 2018 |