Вся Украина 100% Вам предварительно одобрена КАРТА с кредитными лимитом до 200 000 грн.!
Круглосуточно 24/7Отправьте заявку онлайн прямо сейчас за 30 секунд бесплатно!
 
Фамилия* :
Имя* :
Отчество*:
Цель  кредита *:
Трудоустройство*:
Возраст*:
Телефон*: +38
Идентификационный код*            :
Город*:
Сумма кредита :

* обязательные поля

Подайте заявку прямо сейчас и получите деньги
за 20 минут! До конца акции осталось:


Получили кредит _ставьте лайк!

РЕКОМЕНДУЕМ ЗАПОЛНИТЬ МАКСИМУМ ЗАЯВОК, ТАК ВЫ УВЕЛИЧИТЕ ШАНС ПОЛУЧЕНИЯ ДО 100% Вы можете получить КРЕДИТ НА КАРТУ в нескольких сервисах одновременно!

Вам предварительно одобрен кредит до 5000 грн
Заполните пожалуйста анкету прямо сейчас за 30 секунд бесплатно! Круглосуточно 24/7 ​​​​​​​

Вы можете получить деньги двумя способами на выбор: 1-Кредит на Вашу карту не выходя из дома (скан-копии паспорта и подтверждения карты НЕ требуется)
или 2-кредит наличными в ближайшем отделении.
Введите Имя* :
Фамилия*     :
Отчество*     :
Введите моб.*:

* обязательные поля
...

Подайте заявку прямо сейчас и получите деньги
за 20 минут! До конца акции осталось:


Получили кредит-ставьте лайк!!
Калькулятор депозитов онлайн - узнайте ваш ежемесячный доход прямо сейчас БЕСПЛАТНО
Сумма вклада:
Валюта вклада:
Срок вклада:
Досрочное снятие:


E-mail отправителя *:

Главная » 2017 » Октябрь » 1 » Займ на карту без звонков оператора в Украине - Выбор займа
17:16
Займ на карту без звонков оператора в Украине - Выбор займа

Компанія Сredit Up

СreditUp - кредитний онлайн-сервіс, де ви можете отримати від 100 до 7000 гривень, надавши ідентифікаційний код і паспортні дані. При першому позику максимальна сума становить 1200 гривень. Сайт був створений восени 2015 року.

Відсотки за кредитами

Компанія пропонує різні умови для нових клієнтів, і для людей, які успішно закрили щонайменше один кредит.

Умови для нових користувачів:

Сума кредиту від 100 до 1201 грн;
Термін до 30 днів;
Відсотки: перший день не менше 50 грн, далі - 1% в день. Припустимо, ви взяли 500 гривень на 3 дні. У перший день вам нарахують 50 грн. У наступні 2 дні (500 * 1%) * 2 = 10. В результаті ви заплатите 560 грн.
На сайті вказано, що для сумлінних клієнтів, хто погасив без прострочень мінімум один кредит, діють більш лояльні умови: збільшується сума позики, а також знижується процентна ставка. Однак, дрібним шрифтом внизу сайту сповіщають про 693,5% річних, що дорівнює близько 2% в день. Незрозуміло, про яку «вигоді» йдеться.

Хто може взяти кредит

Ваші шанси на отримання кредиту збільшуються, якщо ви відповідаєте наступним критеріям:

ви є громадянином України;
ваш вік від 21 до 60;
у вас немає серйозних проблем з кредитною історією.
Як взяти кредит в СreditUp?


Заявка на отримання кредиту оформляється в кілька кроків:

На головній сторінці виберіть бажану суму і термін позики, натисніть кнопку «Отримати». Можна також пройти реєстрацію через BankId, соціальні мережі (Вконтакте, Facebook і LinkedIn) або поштові сервіси Google і Mail.ru. Заповніть анкету. Приготуйтеся до того, що буде необхідно вислати особисту фотографію в момент оформлення кредиту;
Прив'яжіть банківську карту. Для цього система заблокує кошти від 1 до 99 копійок. Вам буде необхідно вказати заблоковану суму, після чого гроші будуть знову доступні для використання. Ця процедура необхідна для того, щоб переконатися, що саме ви є власником картки;
Уважно прочитайте умови договору. Якщо ви згодні, поставте галочку внизу документа;
Чекайте рішення системи. Як правило, це не займає більше 30 секунд. Процедура повністю автоматизована, тобто після заповнення анкети вам ніхто не буде дзвонити з уточнюючими питаннями.
Важливо! Обов'язково вказуйте особисту банківську карту. При спробі прив'язати чужу карту, ви будете заблоковані, а ваша інформація передана в правоохоронні органи і бюро кредитних історій.

Якщо ви отримали відмову, у вас ще є 2 спроби подати заяву. При умисному вказівці неправдивої інформації, система заблокує можливість повторної реєстрації на 90 днів.

Виплата кредиту та прострочення


Погасити кредит можна декількома способами:

Швидкий спосіб погашення - за допомогою кредитної картки. В особистому кабінеті зайдіть в розділ «Поточний кредит»;
Через термінали City24 і EasyPay;
Готівкою в будь-якому українському банку, вказавши реквізити компанії.
Якщо ви не виплатите кредит вчасно

На четвертий день з дня закінчення контракту, вам буде нараховуватися щоденна комісія в 3.8%. Тобто у вас буде додаткових 3 дні, протягом яких ви ще встигнете закрити кредит на стандартних умовах.

Для того щоб уникнути підвищених тарифів, оформите в особистому кабінеті процедуру пролонгації. Якщо вам необхідна реструктуризація кредиту, телефонуйте за телефонними номерами (050) 315-06-11 та (067) 209-36-17 по буднях з 9.00 до 18.00.

Гідності й недоліки

Плюси СreditUp
Мінуси СreditUp
Рейтинг

простота отримання
3.88
швидкість видачі
3.75
прозорість умов
4.00
умови продовження
3.50
Якість обслуговування
3.50
Служба підтримки
3.50
Відгуки

1.40
Додав Славка 14-05-2017 20:45
Огидний сервіс, на 3-й день прострочення подзвонили на роботу -порушення закону про захист прав споживача та розголошення конф.данних Дзвонять загрожують Чи має намір подати заяву про порушення прав споживача в прокуратуру Таке терпіти я ж пояснила їм, що завтра оплачу так вони бах і на роботу-та й ще якийсь селюк з неписьменною промовою-це типу колектор їх внутрішній что-ли

2.00
Додав Віталік 28-03-2017 9:26
Раніше був їхнім клієнтом, хоч відсоток шалений, але видавали швидко, питань не було. І тут все пішло не так, постійних кліетов тупо динаміт. Чому? Так ось чому: 
по-перше стиль роботи creditup це минуле, хто зхаочет жити минулим .. 
по-друге: поняття лояльність, постійний клієнт, ні, це не до кредітапу, їм тупо нас..ть на своїх хороших клієнтів, які беруть і вчасно гасять кредити .. 
по-третє: хочете 6-7К грн? забудьте! вас тупо заблочіт система .. 
по-четверте: думаєте що creditup допоможе в скрутну хвилину? - хрін вам - візьмете пару раз і молодці, кожен раз все по-новій .. 
І наостанок - якщо раптом прострочив або заборгували їм грошей, підуть погрози розправи з вами або з рідними. 
Думаєте самі тепер перш ніж зв'язуватися з кредітапом.

5.00
Додав Віктор 05-02-2017 20:26
У мене про компанію Creditup відгуки виключно позитивні: проста зручна заявка, дуже швидка видача кредиту, ніяких дзвінків і все тільки онлайн, немає штрафів за невелику прострочення. Якби ще відсотки менше ціни б їм не було!

3.50
Додав Александр_creditup_1 27-10-2016 15:36
Перевіряв інформацію про мікрокредітних компаніях, і вирішив зупинитися на СreditUp. В принципі, заповнити заявку просто. Єдиний момент - потрібно завантажити фото з веб камери, а також фотографію першої сторінки паспорта. На сайті вказано, що оформлення кредиту та прийняття рішення не займає більше 10 хвилин, проте моя заявка висить без підтвердження вже другий день. Коли заходжу в особистий кабінет, бачу напис «Чекайте, ваш запит обробляється». Дзвонив за вказаними номерами, писав на електронну пошту - ніхто не відповідає. Звідси питання: чи працює цей сервіс насправді і чи потрібні їм клієнти?

5.00
Додав Аліна_creditup_1 15-10-2016 12:38
Заявку прийняли дуже швидко, а гроші отримала на картку через 10 хвилин.

4.50
Додав Маріна_creditup_1 01-10-2016 21:45
Досить часто роблю покупки в онлайн-магазинах. Хотіла докупити одну річ, на яку мені не вистачало 1000 гривень, і я вирішила взяти гроші в СreditUp. Кошти надійшли на картку буквально через хвилин 10, після чого я купила те, що хотіла. Мені сподобалося те, що не потрібно платити додаткових комісій, тобто все чесно. Не знаю, де ще так само швидко можна оформити кредит.

5.00
Додав Владімір_creditup_1 27-09-2016 11:34
Хочу зазначити, що СreditUp - це сервіс для людей, яким важлива кожна хвилина. Я не стояв в чергах і не бігав за довідками. Все що потрібно - паспорт і код. Навіть після першого оформлення не потрібно нікуди їхати і підписувати папери. Гроші отримав досить швидко. Сервісом залишився задоволений.

3.33
Додав Олег_creditup_1 16-09-2016 14:43
Особисто я розчарувався в СreditUp, тому що мені відмовили. Є постійним клієнтом цієї контори, і брав кредит більше 10 разів на досить великі суми. Завжди сумлінно закривав кредити без прострочень. Вирішив з'ясувати в чому справа, і почав шукати в інтернеті можливу причину ситуації, що виникла. Після відвідин кількох тематичних форумів виявилося, що я далеко не один такий «шановний» постійний клієнт. Ну і нехай, ринок великий, конкурентів багато. Оформлю кредит в іншому сервісі. 
Згідно зі статистикою, в середньому СreditUp видає кредит 75% бажаючим, в той час як звичайні банки - тільки 27%. Тому якщо вами терміново потрібні гроші, випробуйте свою удачу і заповніть заявку: можливо, вам пощастить і ви отримаєте швидку грошову допомогу.

Просмотров: 260 | Добавил: blouse | Рейтинг: 0.0/0
HashFlare
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
ТАКЖЕ РЕКОМЕНДУЕМ ЗАПОЛНИТЬ МАКСИМУМ ЗАЯВОК, ТАК ВЫ УВЕЛИЧИТЕ ШАНС ПОЛУЧЕНИЯ ДО 100% Вы можете получить КРЕДИТ НА КАРТУ в нескольких сервисах одновременно!
Поискоблачный майнинг hashflare

Статистика

Кредитный сервис Moneyveo Moneyveo является популярным сервисом, специализирующимся на выдаче микрозаймов. Его основное отличие от других МФО - работа только в онлайн режиме

Дата загрузки: 2015-03-05

кредит на карту" >
Кредит на карту
Узнайте, дадут ли Вам кредит?
Круглосуточно 24/7Вся Украина 100%!Отправьте заявку онлайн прямо сейчас за 30 секунд бесплатно!

Киевская Кредитная Организация | Онлайн кредит на карту до 50 000 грн. kko.pp.ua копия Онлайн кредит - это просто Онлайн кредит — услуга, которой пользуются все чаще и чаще. Это не удивительно, ведь удобство получения денег с помощью онлайн

Oнлайн кредит на карту без отказа украина Круглосуточно
-->Copyright MyCorp © 2018 |