Вся Украина 100% Вам предварительно одобрена КАРТА с кредитными лимитом до 200 000 грн.!
Круглосуточно 24/7Отправьте заявку онлайн прямо сейчас за 30 секунд бесплатно!
 
Фамилия* :
Имя* :
Отчество*:
Цель  кредита *:
Трудоустройство*:
Возраст*:
Телефон*: +38
Идентификационный код*            :
Город*:
Сумма кредита :

* обязательные поля

Подайте заявку прямо сейчас и получите деньги
за 20 минут! До конца акции осталось:


Получили кредит _ставьте лайк!

РЕКОМЕНДУЕМ ЗАПОЛНИТЬ МАКСИМУМ ЗАЯВОК, ТАК ВЫ УВЕЛИЧИТЕ ШАНС ПОЛУЧЕНИЯ ДО 100% Вы можете получить КРЕДИТ НА КАРТУ в нескольких сервисах одновременно!

Вам предварительно одобрен кредит до 5000 грн
Заполните пожалуйста анкету прямо сейчас за 30 секунд бесплатно! Круглосуточно 24/7 ​​​​​​​

Вы можете получить деньги двумя способами на выбор: 1-Кредит на Вашу карту не выходя из дома (скан-копии паспорта и подтверждения карты НЕ требуется)
или 2-кредит наличными в ближайшем отделении.
Введите Имя* :
Фамилия*     :
Отчество*     :
Введите моб.*:

* обязательные поля
...

Подайте заявку прямо сейчас и получите деньги
за 20 минут! До конца акции осталось:


Получили кредит-ставьте лайк!!
Калькулятор депозитов онлайн - узнайте ваш ежемесячный доход прямо сейчас БЕСПЛАТНО
Сумма вклада:
Валюта вклада:
Срок вклада:
Досрочное снятие:


E-mail отправителя *:

Главная » 2017 » Октябрь » 1 » займ онлайн на банковскую карту не выходя из дома украина
17:23
займ онлайн на банковскую карту не выходя из дома украина

Компанія Компаньйон Фінанс

«Компаньйон Фінанс» - це мікрокредітной компанія, яка видає позики як готівкою в своїх відділеннях, так і в онлайн режимі. Також надає кредити по телефону, через відправку SMS на короткий номер.

Компанія існує з 2016 року з центральним офісом в Києві.

Умови кредитування і процентна ставка

На сьогоднішній день процентна ставка по кредиту в відділеннях компанії становить 2,4% в день. Максимально можна отримати до 15 000 грн терміном від 15 днів до 6 місяців. Якщо ви оформите позику через особистий кабінет, отримаєте невелику знижку. Також діють акційні пропозиції для нових клієнтів.

Хто може отримати кредитні кошти в КФ?

особи від 18 років;
з громадянством України;
з українською пропискою.
Як отримати кредит онлайн в КФ?

Необхідно попередньо відсканувати фото паспорта та ІПН, а також підключити веб-камеру.
Заходьте на головну сторінку компанії - https://kf.ua , де вказуєте суму, термін кредиту, контактний телефон та електронну пошту.
Натискаєте кнопу - «Отримати гроші на карту зараз».
Авторизуєтесь в системі, для чого потрібно пройти ідентифікацію через BankID, процедуру додавання і верифікації діючої банківської карти, заповнити анкету і прикріпити фотографії.
Система приймає рішення про видачу позики протягом 30 хвилин, очікуйте смс-повідомлення. У разі схвалення заявки вам необхідно підписати кредитний договір, з умовами якого ви познайомитеся в Особистому кабінеті. Тут же ви можете подивитися статус заявки.
Введіть з смс-повідомлення пароль з цифровим підписом.
Після підписання електронного договору, який є юридично значимим документом, гроші надійдуть негайно на вашу карту.
Якщо ви не в перший раз берете позичку в цій компанії, можете повторно оформити кредит без очікування рішення на 15 днів у межах вашого автоліміта.

Як отримати кредит готівкою?

Гроші готівкою можна отримати у відділеннях компанії, адреси яких є на сайті «Компаньйон Фінанс». Протягом 10 хвилин менеджер обробляє ваші дані, формує заявку, ще 10 хвилин йде на прийняття рішення про видачу коштів, і в позитивному випадку ви отримуєте кредит на руки.

Як взяти SMS кредит?

Якщо ви є постійним клієнтом компанії, все, що від вас вимагається - відправити смс на номер 212 (вартість 1 грн), в якому вводите гарантовану суму позики, і підтверджуєте замовлення.

Новим клієнтам необхідно попередньо додати банківську карту, щоб отримати кредит на неї:

авторизуйтесь свій особистий кабінет на сайті my.kf.ua (як описано вище);
в розділі «Мої карти» додайте свою карту, введіть її реквізити. Для верифікації введених даних по карті буде тимчасово заблокована сума, яку ви вказали;
після успішної перевірки ви зможете побачити номер вашої картки в зашифрованому вигляді і її статус «Активна»;
ви отримуєте доступ до смс-кредитування, а це значить, можете відправляти смс з потрібною сумою, і гроші за кілька хвилин будуть зараховані на вашу карту.
В рамках верифікації вам потрібно буде ввести дані своєї банківської картки на стороні сервісу перевірки карт Way For Pay. Дана процедура проводиться одноразово з метою безпеки клієнтів компанії і підтвердження, що карта знаходиться при вас в момент подачі заявки.

Як повернути кредит?

Погасити кредит у встановлений договором термін за допомогою таких дій:

В Особистому кабінеті.
Через платіжні термінали ПриватБанку, IBox або EasyPaу.
Зайшовши в будь-який банківське відділення.
У будь-якому відділенні компанії «Компаньйон Фінанс».
Пролонгація договору і дострокове погашення

Максимальний термін повернення кредиту - 15 днів, але при необхідності, ви можете продовжити цей термін ще на 15 днів, сплативши тільки за нараховані відсотки за договором. Прострочені відсотки і штрафи нараховуватися не будуть, що позитивно вплине на вашу кредитну історію.

Також ви можете в будь-який день погасити борг достроково до закінчення терміну, зазначеного в договорі. Ви оплачуєте тільки нараховані відсотки на дату оплати, без штрафних санкцій.

Гідності й недоліки

Плюси Компаньйон Фінанс
Мінуси Компаньйон Фінанс
Рейтинг

простота отримання
3.25
швидкість видачі
3.25
прозорість умов
2.25
умови продовження
2.50
Якість обслуговування
2.25
Служба підтримки
2.00
Відгуки

4.83
Додав Олег 13-03-2017 11:38
Вражений такою кількістю негативних відгуків. Я Вперше взявши позики в Цій компании и до цього часу жодних нарікань, погрозивши и телефонного штурму в мене НЕ Було. Віплачував все Вчасно, тому й Не діставалі мене. Так, відсотки тут чімалі, но все прозоро, Вже коли йдеш на такий крок, то мабуть, усвідомлюєш его. Чи не подобається службу ПІДТРИМКИ, а так фірма як фірма.

1.67
Додав Святослав 09-03-2017 20:12
У перший і останній раз звертаюся в цю «компанію». Звернув увагу, що у відділенні на всіх їхніх документах відсутня мокра печатка, проте ризикнув оформити позику на невелику суму. Після повного погашення боргу мені стали телефонувати «з центрального офісу» і погрожувати, що за мною висять неоплачені відсотки, мовляв, я платив не за тим договором. А в новому договорі зазначено нові тарифи, і мені потрібно їх проплатити. Після того як я відмовив, почалися дзвінки і явні погрози фізичної розправи. Подав заяву в міліцію і заспокоїлися.

2.50
Додав Костянтин 03-03-2017 12:22
В КФ відсотки божевільні, в порівнянні з конкурентами, беруть зверху ще 35 грн за обслуговування. А оплату через сайт проводять з комісією 10 грн через посередників. У відділенні сидять нормальні співробітники, по крайней мере в київських відділеннях, де я бував. А ось по телефону кошмар какой-то - загрози, хамство, залякування. Дзвонять за день вперед з нагадуванням погасити борг. Загалом, шкодую, що був клієнтом цієї компанії. Знайду компанію, де умови кращі.

1.33
Додав Олена 16-02-2017 15:51
Моя дочка взяла кредит в «Компаньйон Фінанс», але оплатити його не змогла. Почали дзвонити мені, я попросила менеджера, щоб не виплачували їй більше кредитів, мені пообіцяли, що її номер занесуть до списку «неблагонадійних». Але через півроку дочка знову взяла у них кредит по шаленим відсоткам, і тепер знову доводиться його погашати всієї сім'ї. Коротше, не беріть тут ніяких кредитів, це шарашкіна контора, а не компанія!

Просмотров: 168 | Добавил: blouse | Рейтинг: 0.0/0
HashFlare
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
ТАКЖЕ РЕКОМЕНДУЕМ ЗАПОЛНИТЬ МАКСИМУМ ЗАЯВОК, ТАК ВЫ УВЕЛИЧИТЕ ШАНС ПОЛУЧЕНИЯ ДО 100% Вы можете получить КРЕДИТ НА КАРТУ в нескольких сервисах одновременно!
Поискоблачный майнинг hashflare

Статистика

Кредитный сервис Moneyveo Moneyveo является популярным сервисом, специализирующимся на выдаче микрозаймов. Его основное отличие от других МФО - работа только в онлайн режиме

Дата загрузки: 2015-03-05

кредит на карту" >
Кредит на карту
Узнайте, дадут ли Вам кредит?
Круглосуточно 24/7Вся Украина 100%!Отправьте заявку онлайн прямо сейчас за 30 секунд бесплатно!

Киевская Кредитная Организация | Онлайн кредит на карту до 50 000 грн. kko.pp.ua копия Онлайн кредит - это просто Онлайн кредит — услуга, которой пользуются все чаще и чаще. Это не удивительно, ведь удобство получения денег с помощью онлайн

Oнлайн кредит на карту без отказа украина Круглосуточно
-->Copyright MyCorp © 2018 |