Вся Украина 100% Вам предварительно одобрена КАРТА с кредитными лимитом до 200 000 грн.!
Круглосуточно 24/7Отправьте заявку онлайн прямо сейчас за 30 секунд бесплатно!
 
Фамилия* :
Имя* :
Отчество*:
Цель  кредита *:
Трудоустройство*:
Возраст*:
Телефон*: +38
Идентификационный код*            :
Город*:
Сумма кредита :

* обязательные поля

Подайте заявку прямо сейчас и получите деньги
за 20 минут! До конца акции осталось:


Получили кредит _ставьте лайк!

РЕКОМЕНДУЕМ ЗАПОЛНИТЬ МАКСИМУМ ЗАЯВОК, ТАК ВЫ УВЕЛИЧИТЕ ШАНС ПОЛУЧЕНИЯ ДО 100% Вы можете получить КРЕДИТ НА КАРТУ в нескольких сервисах одновременно!

Вам предварительно одобрен кредит до 5000 грн
Заполните пожалуйста анкету прямо сейчас за 30 секунд бесплатно! Круглосуточно 24/7 ​​​​​​​

Вы можете получить деньги двумя способами на выбор: 1-Кредит на Вашу карту не выходя из дома (скан-копии паспорта и подтверждения карты НЕ требуется)
или 2-кредит наличными в ближайшем отделении.
Введите Имя* :
Фамилия*     :
Отчество*     :
Введите моб.*:

* обязательные поля
...

Подайте заявку прямо сейчас и получите деньги
за 20 минут! До конца акции осталось:


Получили кредит-ставьте лайк!!
Калькулятор депозитов онлайн - узнайте ваш ежемесячный доход прямо сейчас БЕСПЛАТНО
Сумма вклада:
Валюта вклада:
Срок вклада:
Досрочное снятие:


E-mail отправителя *:

Главная » 2017 » Октябрь » 1 » займ онлайн на банковскую карту с 18 лет безработным
18:32
займ онлайн на банковскую карту с 18 лет безработным

Море Грошей онлайн кредит: загальна інформація про сервіс мікрокредитування

«Море Грошей» - це сервіс онлайн-кредитування, який дозволяє отримати кредит в розмірі від 500 до 10000 гривень на термін від 5 до 70 днів. Максимальна сума при першому зверненні становить 3000 гривень. Процес оформлення здійснюється онлайн і вимагає 20 хвилин.

Офіційний сайт More Groshey - mgroshi.com.ua

Відсоткова ставка в More Grshey

Процентна ставка становить 1,6% в день від суми кредиту, річна процентна ставка - 585,6%. Онлайн-калькулятор допоможе вам розрахувати суму, яку потрібно буде сплатити разом з відсотками - для цього виберіть потрібну суму і термін кредитування. Для всіх нових клієнтів, які користуються сервісом вперше, пропонує 50% знижка на процентну ставку по кредиту, і таким чином вона становить 0,8%.

Хто може взяти кредит в «МореГрошей»

Ви можете звернутися за фінансовою допомогою в «Море Грошей», якщо:

у вас є український паспорт і ІПН;
ваш вік від 21 до 70 років;
у вас є банківська карта;
у вас є телефон і e-mail.
Взяти кредит в Море Грошей

Як отримати кредит в «Море Грошей»

Процес оформлення кредиту в «Море Грошей» простий і зрозумілий. Для цього вам необхідно:

Визначитися з сумою і терміном кредитування, в чому вам допоможе кредитний калькулятор на головній сторінці сайту, який підрахує всю суму разом з відсотками. Потім натисніть на кнопку «Замовити».
Заповнити анкету, вказавши справжні паспортні дані, контактні дані та придумавши пароль. Також необхідно буде внести дані вашої банківської карти.
Підтвердження даних по телефону. Обов'язково вкажіть актуальний номер телефону, оскільки по ньому з вами зв'яжеться співробітник компанії для підтвердження внесених даних.
Отримання кредиту. Рішення про видачу позики приймається протягом 20 хвилин, після чого гроші зараховуються на зазначену в анкеті банківську карту, а Ви отримуєте певний SMS з оповіщенням.
Спростити процедуру реєстрації може онлайн-аутентифікація громадян BankID.

Отримати позику в More Groshey

Що робити, якщо в кредиті відмовлено?

Найчастіше кредит отримати неможливо через неправильно введених даних. Тому в разі відмови у видачі кредиту перевірте:

Правильність номера телефону, який ви вказали. Можливо, помилка в ньому не дозволяє менеджеру компанії зв'язатися з вами.
Помилки в номері банківської карти і її термін дії.
Кредитну історію в УБКІ.
Непогашені заборгованості - можлива (але необов'язкова) причина відмови в кредиті. Можливо ви брали кредит раніше і нещодавно погасили його, а інформація про це ще не оновилася в вашої кредитної історії. В цьому випадку необхідно почекати і відправити заявку повторно або зателефонувати в УБКІ і уточнити дані.

Як повернути кредит?

Сервіс пропонує кілька зручних способів повернення позики. Ви можете зробити це в особистому кабінеті на сайті за допомогою онлайн-системи LiqPay (без комісії), за допомогою терміналів самообслуговування EasyPay і City24 (вибравши іконку «Море Грошей» і слідуючи інструкціям), за допомогою інтернет-банкінгу вашого банку або в касі будь-якого українського банку.

Наслідки невиплати кредиту

У разі прострочення виплати кредиту нараховується пеня.

оформлення пролонгації

Сервіс «Море Грошей» пропонує всім своїм клієнтам скористатися при необхідності пролонгацією кредиту. Головною умовою отримання пролонгації є виплата всіх відсотків, які накопичилися за минулий період користування кредитом. Скористатися послугою можна в особистому кабінеті. Клієнт може погашати тільки відсотки і продовжувати період користування позикою аж до 365 днів.

Переваги і недоліки «МореГрошей»

Плюси «Море Грошей»
Мінуси More Groshey
Інша інформація про компанію
Рейтинг

простота отримання
3.00
швидкість видачі
2.80
прозорість умов
3.00
умови продовження
3.20
Якість обслуговування
3.20
Служба підтримки
3.00
Відгуки

4.67
Додав Надія 27-09-2017 7:57
Дуже гарне враження залишив сервіс «Море Грошей». Зручно і швидко! 

плюси 
- якісно і грамотно обслуговують 
- приємні умови 
- програма лояльності 
мінуси 
- поки не помітила, сподіваюся і не помічу 

Процвітання вам хлопці! 

Додав Лариса 11-06-2017 17:09
Абсолютно не відповідає графіку вказаною на сайті. Додзвониться дописати в це Море Грошей неможливо. Жесть. Вчора заповнювала заявку ніби все нормально. Дійшли до карти всі дані ввела. Пишуть вкажіть суму яку заблокували. Або через додаток або прийде смс або зателефонуйте в банк.покаразобралась як зробити це. Так як оформляла з телефону. Минуло 20мін.ввела нарешті то суму. Видає ваша картка не верифицирована і вся програма повернулася на першу сторінку. Тепер вже другий день не можу зайти хочу в кабінет пише не вірний Ємеля марення адже він мій один і більше нічого. Хочу повторно зареєструватися видає що є вже запис. Мені реєструє. Писала напевно раз 10 не в мережі зв'яжемося. Коли вони там бувають одному богу відомо дзвоню вже раз 30. Один раз вчора додзвонилася .. Відповів чоловік. Що не всі заповнила а як тоді система дійшла до 6 етапу. І взагалі Яні вказала суму хоча це позначено в першому пункті. Т взагалі увійдіть або браузер. От і все. Більше глухомань Але найцікавіше що я користувалася послугами інших компаній.там приходить відразу ж інформація на Ємеля. Передзвонюють відразу. Якщо щось не так. Надсилають смс і роз'яснюють як виправити помилку. А тут не те що проінформували самі я не можу сама добится вже другу добу. Ні про яке оновлення інформації немає і мова хотіла б щоб стерли персональну інформацію. Просто жах якийсь жорсткий розлучення. Нікому не рекомендую 

1.00
Додав Віталій 08-05-2017 11:33
Брав майже одночасно кілька позик, так потрібно було, і з чотирьох компаній, тільки тут в перші дні заборгованості мені запропонували відразу ж продавати нирку, нахабно, по-хамськи і на ТИ. Черех пару хвилин передзвонили і просто-напросто обматюкала мою маму (яке до цього має відношення вона я так і не зрозумів, але мене це сильно зачепило). 
До сих пір не можу побачити свій договір, хоча згідно ЗУ: "Згідно з пунктом 4 статті 11 Закону України« Про захист прав споживачів »договір про Надання СПОЖИВЧОГО кредиту укладається у пісьмовій форме, один з орігіналів которого передається спожівачеві. Обов'язок доведення того , что один з орігіналів договором БУВ переданої спожівачеві, покладається на кредитодавця). " 
На пошту нічого не надсилали, а в кабінеті на сайті знайти не можу. ДЕ ВІН? А якщо його немає, то що взагалі вам від мене треба ?? А якість обслуговування і підтримки нижче плінтуса. 
Висновок такий: двом компаніям я виплатив, ще з однією розрахунок в середині травня, сюди ж ні виплачує ні копійки аж до суду. 
За що мені їм платити? За загрозу і образи ?? Ну вже немає..

4.67
Додав Андрій 27-04-2017 13:35
Море грошей - простий і зручний сервіс в якому не складно розібратися навіть новачкові. Якщо ви опинилися в складній фінансовій ситуації, сервіс допоможе вам швидко і вигідно вирішити проблему, адже звертаючись в перші можна отримати 50 відсоткову знижку на процентну ставку. Головне переваги сервісу в тому, що тут можна взяти гроші до зарплати не виходячи з дому, не збираючи документи і не чекаючи черги в банку. Паспорт, інн код, картка і телефон. Крім того, на відміну від багатьох інших сервісів, тут можна взяти кредит на великий термін - до 70 днів.

4.83
Додав Reda Rimanova 21-04-2017 10:52
Напевно у кожної людини буває ситуації, коли потрібні гроші терміново, а зайняти їх просто ніде. Одного разу мені потрібні були гроші, а чекати схвалення заявки в банку було колись. Сервіс Море грошей мені порадив знайомий, але я спочатку сумнівалася, чи варто йому довіритися. Проте все виявилося досить просто: я заповнила анкету, надала паспорт і ідентифікаційний код. Заявку швидко схвалили, а протягом кількох годин я вже отримала гроші. Задоволена повністю роботою сервісу, тому при необхідності буду звертатися знову.

Просмотров: 202 | Добавил: blouse | Рейтинг: 0.0/0
HashFlare
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
ТАКЖЕ РЕКОМЕНДУЕМ ЗАПОЛНИТЬ МАКСИМУМ ЗАЯВОК, ТАК ВЫ УВЕЛИЧИТЕ ШАНС ПОЛУЧЕНИЯ ДО 100% Вы можете получить КРЕДИТ НА КАРТУ в нескольких сервисах одновременно!
Поискоблачный майнинг hashflare

Статистика

Кредитный сервис Moneyveo Moneyveo является популярным сервисом, специализирующимся на выдаче микрозаймов. Его основное отличие от других МФО - работа только в онлайн режиме

Дата загрузки: 2015-03-05

кредит на карту" >
Кредит на карту
Узнайте, дадут ли Вам кредит?
Круглосуточно 24/7Вся Украина 100%!Отправьте заявку онлайн прямо сейчас за 30 секунд бесплатно!

Киевская Кредитная Организация | Онлайн кредит на карту до 50 000 грн. kko.pp.ua копия Онлайн кредит - это просто Онлайн кредит — услуга, которой пользуются все чаще и чаще. Это не удивительно, ведь удобство получения денег с помощью онлайн

Oнлайн кредит на карту без отказа украина Круглосуточно
-->Copyright MyCorp © 2018 |